1. ŽUPANIJSKA FUTSAL LIGA Opušić s četiri pogotka ‘riješio’ Mećajac, Čirjak postigao tri pogotka u dvije minute!

0

Kompletirano je 17. kolo 1. Županijske futsal lige. Prvo mjesto s 41 osvojenim bodom drži momčad Gladius, dok je na drugom mjestu Ombla s tri boda manje, odnosno Enkel na trećem koji ima 36.

Treba istaknuti da je u ovom kolu najuspješniji strijelac lige, Pero Opušić, postigao sva četiri pogotka u pobjedi svoje momčadi 4:3 nad Mećajcem, a uz njega dakako se treba istaknuti i trostruki učinak Mate Čirjaka (Jadran) koji je sve pogotke postigao u razmaku od svega dvije minute!

U nastavku rezultati, poredak i raspored 18. kola koji se igra 04. ožujka u SD OŠ Gruda u kojem je domaćin kola momčad Čilipa.