24 POGOTKA U 6 UTAKMICA Vodopić i Mostina za slavlje Croatie, Kajba jedan ali vrijedan!

0

Odigrane su utakmice 18. kola 1. Županijske nogometne lige. Strijelci u ovom kolu su bili i više nego raspoloženi, a u šest utakmica postignuta su čak 24 pogotka!

U derbiju između Slavena i Croatie slavili su gosti zahvaljujući Mateu Vodopiću i Mariu Mostini. Domaćin je preko Iva Kovačevića stigao na 1:2 međutim rezultat se do kraja susreta nije mijenjao…

Župa dubrovačka, lider prvoligaške karavane osvojio je pun plijen na gostovanju kod Žrnova. Pogodak za veliko slavlje župske momčadi postigao je Velimir Kajba u 67. minuti.

U Čilipima okršaj Konavljanina i Maestrala završio je zasluženom pobjedom gostiju 4:3. Domaćin je poveo 1:0 već u 12. minuti preko Pera Opušića, međutim gosti su do  poluvremena imali 1:3 (Darko Jerković 2, Andrija Babić). U 56. minuti na 1:4 povećao je Marin Jelavić, a domaćin je potom u posljednjih 25 minuta postigao dva pogotka (Opušić, Korić) za konačnih 3:4.

Orebić je na svom travnjaku s visokih 4:0 nadigrao Omladinac. Šorgić i Roso postigli su po jedan, a dva pogotka dodao je Dario Mrgudić u 78. i 86. minuti s tim da je u igru ušao umjesto Ante Kordića u 75. minuti!

Najviše pogodaka, njih čak osam, postignuto je na utakmici Metkovića i Hajduka, a u kojem su više uspjeha imali nogometaši Metkovića koji su slavili 5:3! Na poluvrijeme se otišlo s prednosti domaćina 2:1, međutim u nastavku rezultatski egal (3:3) u 68. minuti! U 82., a potom i u 90. minuti susreta Drago Jelavić svojim trećim pogotkom na susretu stavio je točku na ‘i’ što se tiče pobjednika ovog dvoboja za konačnih 5:3.

Grk je zahvaljujući pogotku Antonia Ivankovića u 74. minuti stigao do sva tri boda na gostovanju kod Jadrana u Smokvici.