Judo

Sjajni rezultati Judo kluba Ura Nage!

Judaši Ura Nagea proteklog su vikenda ostvarili sjajne rezultate na turnirima u Samoboru i talijanskom Tolmezzu. Nakon što su u Samoboru izborili 13 medalja i 4. ekipno mjesto između 51 kluba, briljirali su u Italiji, osvojivši pehar za najuspješniji klub među njih ukupno 72 koji su nastupili na ovom turniru.

Opširnije...

10 medalja za judoke Dubrovnika

Na jučer održanom judo turniru „Memorijal Dragutin Krželj“  koji se održao na splitskim Gripama članovi Judo kluba Dubrovnik  osvojili su  6 srebrnih i 4 brončane  medalje. Na turniru je nastupilo oko 300 natjecatelja iz 16 klubova.

Poredak 9. Judo kupa 'Sveti Vlaho'

Proteklog vikenda u organizaciji Judo kluba Dubrovnik održan je 9. Judo kup Sveti Vlaho. Na natjecanju je nastupio 21 klub sa ukupno 160 natjecatelja. Natjecanje se bodovalo za Hrvatski super kup.

Roko i Glasnović sveučilišni prvaci Hrvatske!

Judaši Judo kluba Dubrovnik za Sveučilište Dubrovnik osvojili ekipno treće mjesto u Hrvatskoj. Natjecatelji Judo kluba Dubrovnik 1966 ovog su vikenda nastupili na " Zagreb Openu " i Sveučilišnom prvenstvu Hrvatske, a rezultat je bio i više nego dobar.