Judo

Šutalo preko EURO prvakinje do trona!

Ivana šutalo, članica Judo kluba Dubrovnik pod vodstvom trenera Jakše Đapića osvojila je zlatnu medalju na Europskom kadetskom kupu u Grčkoj. Ivana je  osvojila zlatnu medalju i to pobijedivši aktualnu Europsku prvakinju Milicu Zabić iz Srbije. U protekle tri godine Ivana je bila srebrna na ovom Europskom kupu.

Opširnije...

Ivana Šutalo seniorska prvakinja Hrvatske!

Proteklog vikenda u dvorani Sutinska Vrela (Podsused) održano je prvenstvo za seniore te uzrast mlađih kadeta. U konkurenciji seniorki preko 78 kilograma očekivano je do zlata došla članica Judo kluba Dubrovnik Ivana Šutalo. Ivanu očekuje nastup na Europskom kupu Grčkom Thessalonikiju.

Judaši Dubrovnika 1966. uspješni u Crnoj Gori

Judaši Dubrovnika 1966 su protekli vikend osim na seniorskom i mlađe kadetskom PH bili uspješni i na međunarodnom turniru u Crnoj Gori koji je održan u organizaciji judo kluba "Akademik". Tri mlada natjecatelja su se borili u konkurenciji 300 natjecatelja te osvojili ukupno 5 medalja.

Anđela Telesmanić i Ardian Sufaj prvaci Hrvatske!

U subotu se u Zagrebu održalo Prvenstvo Hrvatske za seniore i mlađe kadete. Natjecatelji Judo kluba Dubrovnik 1966 su se vratili sa natjecanja sa čak devet medalja. Anđela Telesmanić je u konkurenciji seniorki do 78kg postala prvakinja Hrvatske. Pobijedila je Nadinu Biljanović iz Judo kluba Lika,  Željku Maranić iz Judo kluba Panda Zagreb, a u finalu Marinu Kljajić.