Judo

EURO kup/Rusija: Srebro za Ivanu Šutalo!

Na održanom Europskom kupu za juniore u ruskom St.Petersburgu pod vodtstvom trenera Željka Đapića nastupila je članica Judo kluba Dubrovnik Ivana Šutalo. Na turniru je nastupilo 288 juniora i juniorki iz 18 zemalja. Ovo je bio jedan od najjačih EURO juniorskih kupova, a Ivana je ostvarila sjajan rezultat zauževši drugo mjesto!

Opširnije...

Šutalo preko EURO prvakinje do trona!

Ivana šutalo, članica Judo kluba Dubrovnik pod vodstvom trenera Jakše Đapića osvojila je zlatnu medalju na Europskom kadetskom kupu u Grčkoj. Ivana je  osvojila zlatnu medalju i to pobijedivši aktualnu Europsku prvakinju Milicu Zabić iz Srbije. U protekle tri godine Ivana je bila srebrna na ovom Europskom kupu.

Ivana Šutalo seniorska prvakinja Hrvatske!

Proteklog vikenda u dvorani Sutinska Vrela (Podsused) održano je prvenstvo za seniore te uzrast mlađih kadeta. U konkurenciji seniorki preko 78 kilograma očekivano je do zlata došla članica Judo kluba Dubrovnik Ivana Šutalo. Ivanu očekuje nastup na Europskom kupu Grčkom Thessalonikiju.

Judaši Dubrovnika 1966. uspješni u Crnoj Gori

Judaši Dubrovnika 1966 su protekli vikend osim na seniorskom i mlađe kadetskom PH bili uspješni i na međunarodnom turniru u Crnoj Gori koji je održan u organizaciji judo kluba "Akademik". Tri mlada natjecatelja su se borili u konkurenciji 300 natjecatelja te osvojili ukupno 5 medalja.