ČETVRTA UZASTOPNA POBJEDA Square bacio petardu u mrežu Osijeka

0
Square - Osijek | FOTO Davor Lopin

Malonogometaši Squarea na uvjerljiv su način zaključili 13. kolo 1. Hrvatske malonogometne lige. ‘Crveno-plavi’ su u Gospinom polju, pred oko 200-tinjak gledatelja, nadigrali MNK Osijek Kelme rezultatom 5:0!

Square je u prvom poluvremenu poveo preko Blaga Gašpara, a isti igrač je izvrsnim prodorom, a potom i asistencijom uposlio Hrvoja Cvjetkovića koji u 19. minuti pogađa za 2:0!

Nastavak je donio nešto agresivnije goste, međutim pored vrlo dobrog vratara Primića Osječani nisu mogli.

Utakmicu je prelomio u 37. minuti Blago Gašpar koji je silovitim udarcem pod gredu poentirao za 3:0. Do kraja utakmice još dva pogotka u mreži Osijeka. Za 4:0 pobrinuo se vratar Zoran Primić koji je preko cijelog igrališta pogodio prazna vrata, a u posljednjim sekundama, za konačnih 5:0 pogodio je Borna Tikvica.

Squareu je ovo četvrta uzastopna pobjeda, šesta prvenstvena. S četiri vezana uspjeha ‘crveno-plavi’ su uvelike povećali izglede za plasman u play off. U idućem kolu dubrovački malonogometaši odlaze u Makarsku gdje će igrati derbi protiv Novog Vremena!