ČETVRTI PORAZ Zadar (o)krenuo u zadnjih deset minuta…

0
ŽRK Dubrovnik | FOTO Davor Lopin

Rukometašice Dubrovnika poražene su na gostovanju kod ŽRK Zadar rezultatom 21:19 (6:10) u sklopu devetog kola 2. HRL – jug.

Utakmicu je obilježila ozljeda Jelene Boto koju je ‘HMP Zadar’ morao odvesti na daljnje pretrage. Srećom, ozljeda leđa nije ozbiljnije naravi te je Boto zajedno s ekipom nastavila prema Dubrovniku.

Treba istaknuti da je upravo to, nažalost, bio prijelomni trenutak utakmice zbog kojeg je napravljena stanka od oko dvadesetak minuta. Dubrovkinje su imale prednost gotovo cijeli susret do gore spomenutog nemilog događaja (2:6, 5:10, 10:13..), međutim ‘juriš’ igračica Zadra u posljednjih deset minuta osigurao je da svi bodovi ostanu u Zadru.

Za Dubrovnik su igrale Orašinović (11 pogodaka), Boto (1), Bačić (2), Menalo, Vatović, Radulović, Prkačin (2), Vrbica (2), Previšić (1) i Pandža.

Dubrovniku je ovo četvrti poraz s tim da na svom kontu ima četiri pobjede te se s ukupno 8 osvojenih bodova nalazi na šestom mjestu 2. HRL – jug.

Drugi dio sezone nastavlja se krajem veljače.