Croatia na krilima Vodopića do ‘super sedmice’, lider preko Kajbe do vrijedne pobjede!

0

Odigrane su utakmice 15. kola 1. Županijske nogometne lige. Najuspješnija momčad u ovom kolu bila je Croatia koja je na krilima Matea Vodopića, koji je postigao četiri pogotka, nadigrala na Lastovu domaći Omladinac rezultatom 7:1.

Uz Vodopića strijelci za Croatiu još su bili Grbešić, Tikvica i Marinović.

Konavljanin je na svom travnjaku svladao Žrnovo s visokih 5:0 (Krešić 2, Opušić, Miljanović i Musladin) dok je na Taranteli, pogodak za vrijedna tri boda Župe dubrovačke,postigao Velimir Kajba u 83. minuti utakmice..

Ivan Pulić je u 62. minuti doveo Slaven u vodstvu na gostovanju u Potomju, međutim domaćin je prvo preko Storellija (69.), a potom preko Ivana Šanje stigao do velikog preokreta za pobjedu 2:1 u 90. minuti utakmice.

Do pobjede je u ovom kolu stigao i Gusar koji je s 2:0 svladao Jadran 1929. pogocima Vlahovića u 86. minuti iz kaznenog udarca i Medaka u 90. minuti. Maestral i Orebić odigrali su 2:2 (Ćorić, Batinović/Šorgić, Roso).