DERBI BEZ POBJEDNIKA Square propustio 4:1: Dinamo do boda stigao devet sekundi prije kraja!

0
Square - Futsal Dinamo | FOTO Davor Lopin

Zaslužili su dubrovački malonogometaši sva tri boda u derbiju 17. kola protiv Futsal Dinama, lidera prvoligaške karavane.

Vodili su 4:1 na poluvremenu, imali čak dva pogotka viška pet minuta prije kraja ali gosti su s igračem golmanom 9 sekundi prije kraja izjednačili na 4:4! Igrač odluke bio je Mihovil Prgomet koji je postigao pogodak za 4:4, a koji mu je ujedno bio i treći na utakmici…

Ponovno su igrači Squarea stvarali prilike ali izostala je realizacija u najvažnijim trenucima. Trebao je Gašpar u 22. minuti za 5:1 riješiti sve dileme oko pobjednika no njegov udarac brani Škorić.

U 31. minuti u zicer prilici je odlični Konsuo no i on je bio neprecizan. I kada Tikvica i Leovski u 37. minuti nisu znali postići peti pogodak kazna je stigla u samoj završnici.

Derbi kola odigran je u odličnoj atmosferi pred 700-tinjak gledatelja, a što je rekordan broj gledatelja ove sezone u Gospinom polju.