DIVLJA LIGA, 2. DAN | Četverci odlučili derbi!

0
Image Map

Odigran je drugi dan kvalifikacija Divlje lige. Donosimo rezultate današnjeg dana i raspored utakmica koje se igraju u petak, 21. srpnja.

KVALIFIKACIJE
Sovrnja Doli – Sustjepan Mali muo 16:12 (4:0, 4:3, 4:4, 4:5)
MOKOŠICA Sudac Mato Miloslavić
SOVRNJA DOLI: Marko Potrebica, Maroje Paskojević, Maro Bulić (1), Marko Asić, Kruno Oberan (2), Mario Kraljević, Krešimir Plazibat (1), Nikša Lončarica, Ivica Zec, Nikola Bukvić(1), Žarko Dragojević (9), Dražen Oršulić (2)
SUSTJEPAN MALI MUO: Antonio Tomić, Ivo Dadić (2), Mateo Čanić, Marko Dubčić, Dinko Tomić (3), Nikola Nikić (3), Ivan Kapetanić (1), Goran Glavinić, Marijan Dadić, Niko Violić (1).

Palace – Elafiti 5:5/četverci 8:6 (1:1, 1:2, 1:1, 2:1-3:1)
MOKOŠICA Sudac Mato Miloslavić.
PALACE: Tomo Sjekavica, Maro Bjelokosić (2), Mario Rašica (1), Toni Pavlić, Ognjen Dabelić, Jadran Bijelić (1), Marko Butigan, Haris Zelentrović, Đino Radić (1), Miho Prkačin.
ELAFITI: Vinko Brajević, Đuro Musladin (1), Filip Gvozdenović, Ivica Duždević (3), Luka Đilović, Nikša Labaš, Vicko Kisić (1), Marin Dobrojević

Daksa – Pasjača Popovići 3:11 (0:2, 0:3, 1:3, 2:3)
MOKOŠICA Sudac Mato Miloslavić.
DAKSA: Goran Šorgić, Vanja Taušan, Ante Žustra, Aco Kušić, Frano Rozić (1), Jasmin Jaganjac, Luka Peković, Željan Tevšić, Marin Šperanda, Boris Bukvić, Ruben Legaz (1).
PASJAČA POPOVIĆI: Marko Smišljan, Maro Lubura (1), Robert Drobac, Vlaho Kojan (2), Lukša Klaić, Vlaho Lise (5), Pero Kojan, Robert Di Lido, Marin Curić (1)

RASPORED

21.07.2017., petak

Porporela
16.15 sati: Sustjepan II. – Kolorina
17.05 sati: Villa Seherezade – Uvalica
17.55 sati: Lukovica – Betula Danče
18.45 sati: Plaža ispod Petke – Turčin Danče

22.07.2017., subota

Mokošica
17.30 sati: Pasjača Popovići – Sovrnja Doli
18.20 sati: Ponta žala – Luka Čilipi

23.07.2017., nedjelja

Mokošica
16.30 sati: Komarda – poraženi Villa Seherezada/Uvalica
17.20 sati: Elafiti – Batahovina
18.10 sati: Daksa – Sustjepan mali muo

Odgovori