DRAMA U UTAKMICI ODLUKE Crnica osvojila bod i prošla dalje!

0
Slavlje kadeta Crnice u Gospinom polju | FOTO Davor Lopin

Kadeti MNK Square ostvarili su dva remija i dva poraza u kvalifikacijskoj skupini jug za plasman u Final eight.

U posljednjem kolu, protiv šibenske Crnice, gostima je bio potreban bod za prolaz dalje, a igračima Tonija Bačića jedino pobjeda. ‘Crveno-plavi’ odlično su otvorili susret te već nakon par minuta utakmice stigli u vodstvo preko Adriana Darrera.

Gosti su u nastavku susreta postigli pogodak za 1:1, a u triler završnici, 120 sekundi prije kraja trener Bačić zaigrao je na sve ili ništa, uveo igrača vratara, međutim gosti su se na krilima odličnog vratara Radaja odlično (o)branili.

Ponosan sam kako su moji igrači odigrali ovu utakmicu. U prvom poluvremenu smo imali milijun šansi, međutim lopta jednostavno nije htjela u gol, a uz to je gostujući vratar fantastično branio. Dvije i pol minute prije kraja zaigrali smo s igračem vratarom, međutim sreća nam je u više navrata okrenula leđa, riječi su Tonija Bačića, trenera kadeta koji je još rekao: – U odnosu na prošlu sezonu napravljen je veliki napredak. Ako ovi momci nastave ovako dobro raditi, mišljenja sam da će u budućnosti biti pravih uspjeha, zaključio je Bačić.

Kadeti Squarea u ogledu protiv Crnice igrali su u sastavu Falkoni, Klečak, Bandur, Puljić, Vranješ, Džanković, Morina, Zarač, Darrer i Rana. Iz južne kvalifikacijske skupine prolaz dalje osigurali su Split Tommy i Crnica Šibenik, piše na službenoj stranici Squarea.