DRUGA POBJEDA Zasluženo slavlje rukometaša Dubrovnika!

0
Slavlje rukometaša Dubrovnika

Rukometni klub hrvatske mladeži Dubrovnik večeras je u Gospinom polju u sklopu 4. kola 1. Hrvatske rukometne lige – jug svladao MRK Kozala rezultatom 31:28 (15:15).

Bila je to prava muška utakmica u kojoj su Dubrovčani većinu susreta bili u prednosti. U prvom poluvremenu bilo je čak +6 (12:6) za Dubrovnik kojeg je predvodio fantastični vratar Siniša Meštrić koji je prvo poluvrijeme zaključio s 11 obrana! Unatoč izvrsnom vrataru, gosti su na temelju brzih kontri stigli do rezultatskog egala – 15:15.

U nastavku susreta igralo se gol za gol, a Dubrovnik se odvojio tek u 55. minuti kada je imao +3 (28:25)… Na kraju prave ratničke utakmice Dubrovnik je slavio rezultatom 31:28.

Za RKHM Dubrovnik pogotke su postizali Ćužić (13), Bušlje (7), Srna i Putica (3), Avdić i Lončarica (2) i Brnin (1), a još su igrali Meštrić i Janđel (vratari), Marušić, Žerić, Cikatić, Obradović, Cikatić, Viteškić, Bevanda i Dabelić.

Ovo je druga pobjeda Dubrovčana koji nakon četiri odigrana kola imaju još dva remija. U 6. kolu RKHM Dubrovnik je gost RK Zadar.