DRUGI PORAZ Ne ide ni protiv fenjeraša…

0
NK VAL - NK GOŠK Dubrovnik 1919. | FOTO NK GOŠK Dubrovnik 1919.

Nakon što su u četiri odigrana kola upisali tri remija i jedan poraz, nogometaši GOŠK Dubrovnik 1919. danas su u sklopu petog kola 3. HNL – jug gostovali kod fenjeraša natjecanja, NK Val iz Kaštel Starog.

Dubrovčani su se potajno nadali prvoj pobjedi, međutim nisu uspjeli osvojiti ni bod, domaćin je slavio 2:1 pogotkom četiri minute prije kraja utakmice…

Val je prvi došao u vodstvo u 61. minuti (Pezo), međutim devet minuta prije kraja utakmice Petković je bio precizan s bijele točke i vratio rezultat u egal (1:1).

Ipak, radost dubrovačkih nogometaša kratko je trajala jer je Petar Čeko u 89. minuti postigao pogodak za novo vodstvo svoje momčadi (2:1) što je kasnije bio i konačan rezultat utakmice.

Val je uspjehom nad GOŠK Dubrovnik 1919. stigao do prve prvenstvene pobjede. Uoči okršaja protiv Dubrovčana imao je četiri poraza…

Pod vodstvom Franja Domića, NK GOŠK Dubrovnik 1919. protiv NK Val igrao je u sastavu Kristić, Torbarina, Nikolić, Caput, Berković, Glavinić, Perica, Petković, Ljubić, Matić i Zvono.

Dubrovački nogometaši u idućem kolu dočekuju momčad Primorca koji je uoči petog kola bio na visokom drugom mjestu.