DUBROVAČKI ODBOJKAŠI OTVORILI ŠAMPANJAC Mi smo prvaci!

0
Odbojkaški klub Dubrovnik 2001.

Dubrovački odbojkaši slavili su u šestom kolu 2. Nacionalne odbojkaške lige – južna skupina. U Splitu protiv istoimene ekipe Dubrovnik je slavio rezultatom 3:0! Rezultat po setovima bio je 25:10, 25:16 i 25:19, a nakon samo 58 minuta igre!

Dubrovnik je s ovom pobjedom, a dva kola prije kraja, potvrdio naslov prvaka u 2. HOL – jug! Dubrovčani su u šest odigranih utakmica upisali šest pobjeda u set razliku 18-3!

OK Dubrovnik 2001. igrao je u sastavu Maro Budrović, Aleksa Gnjato, Željko Zekić, Antun Tepšić,  Mihovil Šoštarić, Luka Žutić, Bruno Knego, Domagoj Tomaši, Antonio Raguž i Marko Radojičić.

Dubrovniku su još preostale samo dvije utakmice do kraja prvenstva. Sada slijedi dva tjedna pauze, a potom dubrovački odbojkaši odlaze put Šibenika. U posljednjem kolu igrati će protiv OK Mladost Ribola Kaštela II.

Nakon što se zaključi prvenstvo, pobjednik regije jug igrati će kvalifikacije gdje će za popunu Prve lige igrati pobjednici regije centar, istok i zapad.