DUBROVNIK KUP | Čak 21 pogodak trećeg dana 1/16 finala!

0
Image Map

Odigran je treći dan šesnaestine finala turnira Dubrovnik kup. Prolaz u osminu finala osigurali su Brkati slonovi, Autoprijevoz iskop Bešo, Caffe bar Puls i Jet ski rent Dubrovnik.

U nastavku članka donosimo rezultate, raspored četvrtog dana šesnaestine finala te raspored do kraja turnira.

REZULTATI 3. DANA 1/16 FINALA
Brkati slonovi – Pipl mast trast as 2:0 (1:0)
Brkati slonovi: Antun Bačić, Oliver Milošević, Antonio Pijević, Dario Marinović , Daniel Bokić, Vlado Đurović, Matej Gaće, Rade Ljubišić, Josip Ćavar
Pipl mast trast as: Darijo Glunčić, Ivica Glunčić, Ivan Smoljan, Antonio Tolja, Petar Matana, Luko Srhoj, Antun Šimunović, Tomi Saltarić

Image Map

Strijelci: 1:0Antun Bačić; 2:0 Rade Ljubišić

Autoprijevoz iskop Bešo – Trgovina Kuneji 7:2 (2:1)
Autoprijevoz iskop Bešo: Emir Bešo, Kristijan Redžepaj, Đani Redžepaj, Robert Redžepaj, Marin Rajić, Christian Ćukteraš, Petar Anković, Tin Vidak, Domagoj Salapić, Elvis Agovć
Trgovina Kuneji: Vlaho Skaramuca , Luka Papac, Bruno Šijaković, Neno Petrušić, Marin Zvono , Ivan Sambrailo, Antonio Noković, Lovro Butorac, Davor Božinović , Stijepo Zvone

Stijelci:1:0 Tin Vidak; 1:1 Bruno Šijaković; 2:1 Tin Vidak; 3:1 Robert Redžepaj; 3:2 Luka Papac; 4:2 Tin Vidak; 5:2 Robert Redžepaj; 6:2 Robert Redžepaj; 7:2 Tin Vidak
Žuti karton: Domagoj Salapić (Autoprijevoz iskop Bešo)

Caffe bar Puls – Millenium 4:0 (1:0)
Caffe bar Puls: Mato Šimunović, Stjepan Rezo, Hrvoje Šimunović , Marijan Dadić, Srđan Rilović, Romano Levanat, Marko Dadić, Goran Čupić
Milenium: Kristijan Čižek, Antonio Tomić, Vicko Mantalica, Toni Vukojević, Ivan Andreuzzi, Josip Andreuzzi , Mateo Konsuo

Stijelci: 1:0 (autogol); 2:0 Stjepan Rezo; 3:0 Mato Šimunović; 4:0 Mato Šimunović

Jet ski rent Dubrovnik MDS – Kono 4:2 (2:0)
Jet ski rent Dubrovnik MDS: Antonio Konsuo, Kaim Džanković , Haron Džanković, Josip Nebergoj, Ivan Vuknić, Petar Žutac, Lovro Miletić, Miho Haklička
Kono: Maro Čagalj, Boško Vlahinić , Mihael Ivaniš, Vedran Ćorak, Mateo Brbora, Mateo Begović, Pavo Čučka, Maro Knežević, Anes Avdić

Strijelci: 1:0 Kaim Džanković ; 2:0 Haron Džanković; 3:0 Josip Nebergoj; 3:1 Anes Avdić; 3:2 Anes Avdić ; 4:2 Haron Džanković
Žuti karton: Anes Avdić (Kono)
Drugi žuti / crveni karton: Anes Avdić (Kono)

RASPORED 4. DANA 1/16 FINALA
09.07.2017. Nedjelja – 1/16 finala – 4. dan
19:00 Lolek i Bolek – Caffe bar As
20:00 Strava team – Fast food Riva Slano
21:00 Teća united – Mr. Fresh
22:00 Konoba Maestral Ston – Restoran Dalmacija

RASPORED DO KRAJA TURNIRA
11.07.2017. Utorak – 1/8 finala – 1. dan
19:00 Caffe bar Mirakul – Šulemu na zarubu
20:00 Caffe bar Puls – Lolek i Bolek / Caffe bar As
21:00 Konoba Maestral Ston / Restoran Dalmacija – Brkati slonovi
22:00 Celtic bar Belfast – Pizza shop

12.07.2017. Srijeda – 1/8 finala – 2. dan
19:00 Strava team / Fast food Riva Slano – Teća united / Me. Fresh
20:00 Autoprijevoz iskop Bešo – Jet ski rent Dubrovnik MDS
21:00 Caffe bar Antika – Acunja
22:00 Centrala interijeri – Atalanta Bergamo

13.07.2017. Četvrtak – slobodan dan

14.07.2017. Petak – 1/4 finala

15.07.2017. Subota – slobodan dan

16.07.2017. Nedjelja – polufinala

17.07.2017. Ponedjeljak – finalna večer

Odgovori