FOTO / DUBROVNIK MULTI SPORT LIGA Tko je bio najbrži u petom kolu?

0

U Kuparima 7.7.2018. u subotu, održano je 5.kolo Dubrovnik Multi Sport lige “Earth, Sea & Fire” . Start plivanja od 1000m je bio u 08:00 na plaži u Kuparima, nakon čega su natjecatelji išli na trkačku dionicu Kupari- Srebreno – Mlini – Srebreno – Kupari dugu 5km. 19 natjecatelja je uspješno završilo ovu utrku.

Prva dama na ovoj utrci je bila Jelena Tomašević, TK XHerceg Novi s vremenom 41:23,
druga Made Žeravica, TK Dubrovnik 43:46. Treća Ivona Zec, TK Dubrovnik, 51:01

Prvi muški a ujedno i ukupni pobjednik utrke bio je Luka Čupić, TK X Herceg Novi, vrijeme 35:20, drugi muški i ukupno Daniel Marušić, TK Dubrovnik, 37:50, a treći muški i ukupno Ivo Dadić, TK Dubrovnik, 39:54

Organizator Triatlon Klub Dubrovnik organizira vec duži niz godina ove besplatne utrke na kojima se mogu svi okušati u dubrovačkom popularnom ljetnom multi sportu – akvatlonu!

Iduće kolo se planira u kolovozu ove godine. Fotogaleriju možete pogledati ovdje