FOTO Poznati polufinalisti Futsal turnira ‘Sveti Vlaho’

0
Turnir Sveti Vlaho, momčad C. b. Puls | FOTO Davor Lopin

Cavtat, Konoba Koloseum, Caffe bar Puls i osigurali su nastup u polufinalu Futsal turnira ‘Sveti Vlaho’. Polufinale se igra već sutra, a finale u petak, 6. siječnja.

Pobjedniku turnira pripasti će 9.000 kuna, drugoplasiranoj momčadi 4.500 kuna, trećeplasiranoj 2.000 kuna i četvrtoplasiranoj 1.000 kuna. Uz novčane nagrade, organizator će nagraditi najboljeg igrača, strijelca i vratara.

Cavtat je slavio nad Kalomom 3:1 zahvaljujući pogocima Odak-Blasca, Hasanovića i Krešića. Prvi poluvrijeme proteklo je u egalu, međutim u nastavku, šest minuta prije kraja Odak Blasco je iz neposredne daljine pogodio pod prečku za 1:0. Nakon njega, u 21. minuti pogađa Hasanović, a potom minutu nakon i Krešić za 3:0. Kaloma je tek u posljednjoj minuti postigla počasni pogodak preko Miljanovića u polju s igračem vratarom.

U drugom susretu koji je na tribine dvorane Gospino polje privukao preko 500 gledatelja susreli su se Konoba Koloseum i Celtic bar Belfast. Koloseum, prošlogodišnji finalist, ove godine nastupa u još jačem izdanju; osim na trenerskoj poziciji koju je preuzeo Ivan Cetinić, igrački kadar pojačali su Hrvoje Cvjetković i Maro Đuraš, igrači Squarea i povremeni reprezentativci Hrvatske. Bio je to susret u kojem je Koloseum držao sve konce u igri, dok je Belfast pokušavao preko kontri do pogotka.

Futsal poslasticu upotpunilo je više od 500 gledatelja, ali i navijači obje momčadi.Nažalost, unatoč stalnim upozorenjima službenog voditelja, zbog ubacivanja nedozvoljenih sredstava na parket, vrlo dobra utakmica prekinuta je u posljednjoj minuti pri rezultatu 3:0.

Caffe bar Puls sigurnim je korakom stigao do plasmana u polufinale. Visoka pobjeda 5:1 protiv Konobe Tomislav jamči nam novi derbi u polufinalu gdje igraju protiv Fast food Rive Slano koja je u četvrtfinalu bila bolja od C. b. What’s up? rezultatom 2:0.