FOTO / ‘SVETI VLAHO’ Šest otpisanih!

0
Turnir Sveti Vlaho, momčad C. b. Laura | FOTO Davor Lopin

Caffe bar Zodiak, RWINE, Ombla, Konoba Dalmatino, CC Revelin i Školjkarstvo Ston upisali su poraze u repasažu Futsal turnira ‘Sveti Vlaho’ te je za njih ovogodišnji nastup završen.

U nastavku rezultati prvog repasaža te raspored trećeg kola koji se igra u petak, 30. prosinca i 02. siječnja 2017.

REZULTATI 1. REPASAŽ
C. b. Zodiak – FF Riva Slano 0:4 (Marinović (2), Crnčević, Radić)
RWINE – Trgovina Kuneji 2:3 (Pavlović, Puljizević/Papac (2), Zvono)
Ombla – C. b. Puls 1:3 (Nađ(ag)/Šimunović, Ševo, Kalauz)
Konoba Dalmatino – C. b. Laura 0:9 (Tomičić (3), Šeparović, Gustin (4), Sentić)
Školjkarstvo Mali Ston – Kaloma 2:6 (Begović (2)/Šmanjak (3), Grbešić, Miljanović, Miličić)
ZSZ – CC Revelin 5:4p (3:3) (Tomaš(ag),Hajdić,Bušurelo,/Tomaš, Perić (2))

RASPORED 3. KOLO (petak, 30. prosinca)
17.00 sati Pizzeria Trica – Fast food Riva Slano
17.50 sati Trgovina Kuneji – C. b. Puls
18.40 sati Mećajac Dalmacija – C. b. Laura
19.30 sati Kaloma – ZSZ

OPOMENE
Nikša Miličić (Kaloma) nema pravo nastupa na susretu Kaloma – ZSZ zbog dvije javne opomene.

RASPORED 3. KOLO (ponedjeljak, 02. siječnja)
17.00 sati (A1) Cavtat – C. b. Mirakul
17.50 sati (B1) Konoba Koloseum – C. b. Ludwig
18.40 sati (C1) Elita Mokošica – Konoba Tomislav
19.30 sati (D1) C. b. Belfast – C. b. What’s up?

OPOMENE
Pavo Lukačević (C. b. Ludwig) nema pravo nastupa na susretu Konoba Koloseum – C. b. Ludwig zbog dvije javne opomene.

Nermin Elezović (C. b. Belfast) nema pravo nastupa na susretu C. b. Belfast – C. b. What’s up? zbog dvije javne opomene.

RASPORED 2. REPASAŽ (utorak, 03. siječnja)
17.00 sati (A2) pobjednik Pizzeria Trica-FF Riva – poraženi Konoba Koloseum-C.b. Ludwig
17.50 sati (B2) pobjednik Trgovina Kuneji-C. b. Puls – poraženi Cavtat-C.b. Mirakul
18.40 sati (C2) pobjednik Mećajac-C.b. Laura – poraženi C.b. Belfast-C.b. What’s up?
19.30 sati (D2) pobjednik Kaloma-ZSZ – poraženi Elita-Konoba Tomislav

ČETVRTFINALE (srijeda, 04. siječnja)
17.00 sati A1 – D2
17.50 sati B1 – C2
18.30 sati C1 – B2
19.30 sati D1 – A2

POLUFINALE (četvrtak, 05. siječnja)
17.00 sati (A1-D2 – B1-C2)
17.50 sati (C1-B2 – D1-A2)

FINALE (petak, 06. siječnja)
17.00 sati Utakmica za treće mjesto
18.30 sati Finale
20.00 sati Dodjela priznanja

Odgovori