FOTO / Tko je kroz repasaž izborio osminu finala?

0
'MALI WEMBLEY' C. b. The Kop - C. b. Ludwig | FOTO Davor Lopin

 05-1-galleryOdigran je prvi dan repasaža za ulazak u osminu finala Turnira na male barice ‘Mali Wembley 2018.’ Tri momčadi večeras su osigurale nastup u osminu finala, a to su redom Caffe bar Ludwig, Šulemu na zarubu i Crveni patuljak.

Osmina finala na rasporedu je u utorak, 07. i srijedu, 08. kolovoza, naravno ukoliko to vremenske prilike dozvole..

Pravu senzaciju repasaža napravio je Caffe bar Ludiwg koji je izbacio iz daljnjeg natjecanja favorizirani Caffe bar The Kop (0:3/Marijan Lipanović 2, Denis Jurgec). Priliku za ulazak u osminu finala kroz repasaš iskoristila je momčad Šulemu na zarubu koja je u vrlo napetoj i izjednačenoj utakmici slavila nad White boys 3:2 (Damir Begušić 2, Dubo Muhoberac).

Image Map

Crveni patuljak je u posljednjoj utakmici večeri ugodno iznenadio izbacivši Brkate slonove rezultatom 3:2. Pogotke za pobjednički sastav postigli su Ivan Galić (2) i Lukša Kraljević.

REPASAŽ ZA ULAZAK U OSMINU FINALA
Rezultati 1. dan:
Plutajuća mina – Crvena funjestra (F) 2:1, C. b. The Kop – C. b. Ludwig 0:3 (C2-D3), White boys – Šulemu na zarubu 2:3 (B2-A3), Jakove izdrži – Rekreativci 1:1 (odgođeni susret veterana), Brkati slonovi – Crveni patuljak 2:3 (D2-C3)

Raspored 2. dan – Ponedjeljak, 06. kolovoza
19.00 sati C. b. Zodiak – Lijeva za autobus (A2-B3)
19.50 sati Celtic bar Belfast – Evo nas opet  (E2-F3)
20.40 sati Plutajuća mina- Stipu ga nime (F2-E3)
21.30 sati El Toro – Wine bar Skaramuča (G2-H3)
22.20 sati Hoteli Maestral d.d. – Banje beach (H2-G3)

RASPORED OSMINE FINALA
Utorak, 07. kolovoza
19.30 sati Pipl mast trast as – Šulemu na zarubu(B2-A3)
20.30 sati Medvjedići dobrog srca – (G2-H3)
21.30 sati Konoba Maestral – C. b. Ludwig (C2-D3)
22.30 sati Babin kuk – (E2-F3)

Srijeda, 08. kolovoza
19.30 sati Pizza shop – (H2-G3)
20.30 sati Restoran bistro Prova – Crveni patuljak (D2-C3)
21.30 sati Rekreativci – (F2-E3)
22.30 sati Atalanta Bergamo – (A2-B3)

Četvrtfinale turnira na rasporedu je u petak, 10. kolovoza dok je poluzavršnica već dan kasnije (subota, 11. kolovoza). Velika završnica igrati će se u nedjelju, 12. kolovoza. Kompletan raspored do kraja turnira pogledajte klikom na link 

carsectionhero-resizeviewport-noscale-firstdesktopimagereference

Odgovori