FOTO / ZLATNI ORLANDO Jugaši osvojili 74 medalje!

0
Plivački miting 'Zlatni Orlando'

U subotu i nedjelju 05. i 06. i svibnja PK JUG bio je domaćin međunarodnog plivačkog mitinga Zlatni Orlando. Nastupilo je 377 natjecatelja iz 28 klubova iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine, Albanije, Crne Gore, Kosova i Srbije.

Natjecanje je održano u tri dijela, a na programu je bilo ukupno 16 pojedinačnih disciplina u muškoj i isto toliko u ženskoj konkurenciji.

Medalje su podijeljene u pet uzrasnih kategorija, a organizator je pripremio i posebne nagrade za najuspješnije pojedince u svakoj kategoriji. Natjecanje je otvorio predsjednik Hrvatskog plivačkog saveza gosp. Ivan Varvodić koji je bio i delegat natjecanja.

Image Map

Plivački klub Jug na domaćem je plivalištu predstavljalo ukupno 96 natjecatelja.
Jugaši su osvojili ukupno 74 medalje od kojih su 25 zlatne, 27 srebrene i 22 brončane.

Ukupni pobjednici svojih kategorija bili su Jugaši Michel Brassard, Mario Šurković i Vlaho Nenadić. Michel je bio najbolji u mlađe juniorskoj konkurenciji, Mario u kadetskoj, a Vlaho u mlađe kadetskoj.

OSVAJAČI MEDALJA
A kategorija- seniori
Ivan Đuran 50 slobodno- srebro, 100 prsno zlato, 200 prsno- srebro, 50 prsno- zlato
Mihael Vidojević 100 slobodno- srebro, 200 leđno- zlato

B kategorija- juniori
Frane Miloslavić 400 slobodno- zlato, 200 slobodno- bronca, 100 leptir- srebro, 800 slobodno- zlato, Đivo Matović 400 slobodno- bronca, 50 delfin- zlato, 50 leđno- bronca, 1500 slobodno- srebro, Vincencija Violić 200 mješovito- srebro, 100 slobodno- bronca, 200 leđno- bronca, Ana Lučić 200 mješovito- bronca

C kategorija – mlađi juniori
Doris Radošević 50 slobodno srebro, 100 slobodno- srebro, Filip Zalović 50 slobodno-srebro, 200 mješovito- bronca, 50 prsno- srebro, Michel Brassard- 400 slobodno – zlato, 50 delfin- zlato, 1500 slobodno- zlato, 200 slobodno zlato, 100 delfin- srebro, 100 slobodno- zlato, Adriana Marinović 50 delfin- srebro, 100 delfin- bronca, Gracija Filipović- 100 leđno- srebro, 200 leđno – srebro, Đivo Damić 100 prsno srebro, 200 prsno- zlato, Luka Đurović- 200 prsno bronca, 200 delfin- srebro

D kategorija- kadeti
Katarina Nenadić 50 slobodno- bronca, 400 slobodno- bronca, 100 prsno-srebro, 200 slobodno- bronca, 800 slobodno- srebro, Katarina Matović 400 slobodno- srebro, 200 mješovito- zlato, 800 slobodno- zlato, 100 slobodno- bronca, Ivana Maleš 100 leđno- bronca, 200 leđno- srebro, Antonia Ljuban 800 slobodno- bronca, Mario Šurković- 50 slobodno- zlato, 100 leđno –zlato, 100 prsno- zlato, 100 delfin- zlato, 100 slobodno- zlato, 200 leđno- zlato, Marko Baletin- 50 slobodno- srebro, 50 leđno-srebro, 200 mješovito- bronca

E kategorija- mlađi kadeti
Vlaho Nenadić 50 slobodno- zlato, 100 leđno – zlato, 50 leđno- zlato, 100 delfin- srebro, 100 slobodno- zlato, Maro Šušić 50 slobodno- bronca, 50 delfin- srebro, 50 leđno- bronca, 100 delfin- bronca, 100 slobodno- srebro, Roko Zvone 50 delfin- bronca, Marta Lukšić 100 prsno- bronca, 50 leđno- srebro, Ivan Zeko 100 prsno- srebro, 50 prsno- zlato, Katarina Benić 50 prsno- bronca

Osim osvajača medalja za Jug su nastupili: Noa Miletić, Andrija Cetinić, Bruno Damić, Jan Nikola Kovačević, Juraj Barčot, Lukša Tešanović, Maroje Purin, Matej Marković, Nikola Benić, Nikola Pasković, Paulo Brač, Toni Šarić, Bruno Đuho, Filip Miletić, Karlo Marinović, Luka Curić, Marko Tevšić, Mateo Milković, Roko Bogdanović, Roko Sindik, Roko Zvone, Sandro Radošević, Tibor Malkić, Toni Radica, Antoan Špilar, Bruno Tošović, Ivan Kristović, Ivan Radonić, Leon Kekez, Lovro Brač, Lovro Stanković, Luka Gvozden, Luka Skopljaković, Lukas Kristović, Marin Zeko, Marko Čurlin, Marko Obradović, Maroje Lukić, Mateo Matković, Matija Luetić, Tino Savinović, Đivo Baletin, Frano Pavlić, Ivan Franić, Juraj Kulišić, Lovro Zvono, Luka Gverović, Lukša Žarak, Nikola Perak, Piero Vuletić, Vincent Vierda, Vito Piantanida, Marko Dolina, Noah Najcer, Mihaela Hapan, Nikol Đuho, Rafaela Škrabo, Antonia Šurković, Elza Filipović, Ives Njavro, Tonka Bušković, Zoe Tolj, Ema Katarina Najcer, Paula Miloslavić, Tara Malkić, Zita Tolj, Nika Ogresta Vilić, Patricija Maleš, Petra Rudinović, Mara Moretti, Paula Damić.

Odgovori