FOTOGALERIJA / ČAK 13 GOLOVA NA MAKSIMIRU ‘Bomba’ Petrunjele Njirić s 30 metara ravno u rašlje!

0
Slavlje Petrunjele Njirić i suigračica nakon što je iz slobodnog udarca s oko 30 metara pogodila neobranjivo u rašlje za 0:2 | FOTO Davor Lopin

SEATNogometašice Omble poražene su u prvoj kvalifikacijskoj utakmici za popunu 1. Hrvatske nogometne lige (ž). Dubrovačke nogometašice na Maksimiru su imale vodstvo 2:0 već u 12. minuti, međutim nakon toga sve je otišlo na mlin zagrebačkog Dinama koji je iskoristio pad u igri i ‘mali milijun’ pogrešaka u obrani Dubrovkinja.

Prvo je Tamara Tripković već u 3. minuti silovitim udarcem s oko 20 metara lob varkom iznenadila vratarku Dinama, a svega devet minuta poslije uslijedio je eurogol Petrunjele Njirić koja je s oko 30 metara iz slobodnog udarca neobranjivo pogodila u rašlje za 2:0.

Dinamo je u 14. minuti smanjio na 1:2, međutim do poluvremena je postigao još pet pogodaka.. U nastavku je drugi žuti karton zaradila Tamara Tripković, a nakon toga uslijedio je pogodak Martine Bošković iz jedanaesterca za 6:3. Dinamo je do kraja utakmice s igračicom više postigao još četiri pogotka za konačnih 10:3!

Ombla je protiv Dinama u prvoj kvalifikacijskoj utakmici za plasman u 1. Hrvatsku nogometnu ligu(ž) igrala u sastavu Nadža Kurjak, Petrunjela Njirić, Ana Mak, Ozana Milojević, Mia Deranja, Paula Petrušić, Lora Martinović, Josipa Poč, Tamara Tripković, Andrea Martić, Martina Bošković, Jelena Čurćija i Laura Klešković.

Uzvrat se igra u nedjelju, 17. lipnja s početkom u 13 sati na stadionu u Lapadu.