FOTOGALERIJA / Tko je u posljednjim sekundama naletio na Plutajuću minu?

0
'MALI WEMBLEY' Crvena funjestra - Stanica Gruž | FOTO Davor Lopin

IzrezakOdigran je 13. dan Turnira na male barice ‘Mali Wembley’. U nastavku članka donosimo rezultate, poredak momčadi po skupinama i raspored do kraja turnira uz napoemnu da možete pročitati disciplinske mjere i odluku organizacijskog odbora…

U prvoj utakmici trinaestog dana turnira Stanica Gruž imala je 3:0 već do 12. minute. Do poluvremena smanjenje Crvene funjestre na 3:1, a u 28. minuti susreta ‘crveni’ dolaze do rezultatskog egala – 3:3. Uoči pogotka za isključenje prethodio je crveni karton Tonija Bilića i opomena Deanu Krijesu.. Ipak, Stanica Gruž svega 30-ak  sekundi prije kraja postiže četvrti pogodak za veliku pobjedu.

U drugoj utakmici jučerašnjeg dana Evo nas opet je naletio na Plutajuću minu u posljednjim sekundama utakmice. Ante Vidović bio je strijelac za jedini pogodak na susretu s kojim je svojoj momčadi osigurao peti bod u skupini F.

No name se dobro držao kontra favorizirane Konobe Maestral Ston, međutim nakon 1:0 uslijedila su tri pogotka ‘žutih’.. Pizzeria Italiana je na krilima odličnog Mateja Perovića, koji je postigao tri pogotka, razmontirala momčad Šteta para s čak 6:0. U posljednje tri utakmice jučerašnjeg dana samo – dva pogotka. Stipu ga nime i Restoran bistro Prova slavili su 1:0 nad Strava teamom odnosno Celtic bar Belfastom. U posljednjem meču Pipl mast tras as i C. b. Olloa odigrali su bez pobjednika i bez pogodaka.

REZULTATI Crvena funjestra – Stanica Gruž 3:4, Evo nas opet – Plutajuća mina 0:1, Konoba Maestral Ston – No name 3:1, Šteta para – Pizzeria Italiana 0:6, Stipu ga nime – Strava team 1:0, Restoran Prova – C. b. Belfast 1:0, Pipl mast trast as – C. b. Olloa 0:0

RASPORED današnjih utakmica pogledajte ovdje

POREDAK momčadi pogledajte klikom na link

DISCIPLINSKE MJERE – Igrač Toni Bilić iz momčadi Stanica GRUŽ, isključen na susretu četvrtog kola skupine F, te sukladno članku 25.Propozicija natjecanja, ima zabranu nastupa na susretu petog kola.

ODLUKA ORGANIZACIJSKOG ODBORA – Momčadi JAKOVE IZDRŽI i REKREATIVCI su se suglasili o odgodi susreta drugog kola veterana skupine B uz suglasnost organizaciskog odbora koji nije u skladu s Propozicijama turnira, uz obvezu da će do petka 27.07. javiti termin odigravanja, ali ni do ponedjeljka, 30.07. nisu prijavili termin. Organizacijski odbor donosi odluku koja je obvezujuća; da se odgođeni susret igra prvog dana repasaža seniora za ulazak u četvrtinu završnice, ako vremenski uvjeti dozvole, taj se susret igra u subotu 04.08. s početkom u 18.30 sati.