3. HNL – JUG / GOŠK DUBROVNIK 1919. jedini bez pobjede nakon osam odigranih kola

0
NK GOŠK Dubrovnik 1919 | FOTO Davor Lopin (arhiva)

Danas su odigrane utakmice osmog kola 3. Hrvatske nogometne lige  – južna skupina. Nogometaši GOŠK Dubrovnik 1919. ni nakon osam utakmica još uvijek ne znaju za pobjedu. U Lapadu protiv Croatie iz Zmijavaca, podjela bodova – 1:1.

Nakon miroljubljivih 0:0 u prvom dijelu, prvi su poveli ‘nebesko-plavi’ preko Iva Caputa (52. minuta), međutim rezultat u egal vraća Tomislav Mrkonjić (68. minuta). Rezultat se do kraja nije mijenjao te su dubrovački nogometaši tako upisali četvrti remi ove sezone.

Nakon odigranih osam utakmica upisali su četiri remija i četiri poraza te se nalaze na posljednjem ligaškom mjestu s četiri boda. U idućem kolu igrači Franja Domića odlaze na gostovanje kod lidera, NK Primorac BNM, koji je u ovom kolu nadigrao Hrvace u gostima rezultatom 4:1.