HEROJI 2007. PALI NA GRUDI Šesta pobjeda Dube!

0
Duba Konavoska | FOTO Davor Lopin

Malonogometaši Dube Konavoske bili su uspješni u 20. kolu 2. Hrvatske malonogometne lige – jug. Momčad Grgura Grgurevića nadigrala je momčad Heroji 2007. rezultatom 8:5 (2:2) te tako stigla do šeste ovosezonske pobjede i devetog mjesta u poretku.

Na utakmici protiv Heroji 2007. postignuto je čak 13 pogodaka. Gosti su vodili 0:1, 2:3 i 3:4 u 28. minuti, međutim Duba je u 32. minuti okrenula rezultat u svoju koristi (5:4).

U 36. minuti na semaforu je +2 (6:4), međutim gosti ekspresno dolaze na pogodak zaostatka. U posljednjih 60 sekundi tri pogotka, dva u gostujućoj mreži te jedan u mreži Dube za konačnih 8:5.

Za Dubu su u pretposljednjoj utakmici na svom terenu igrali Biočić, Kalauz (3), Dadić, Milković, Levanat, Čupić (1), Grgurević, Bego (1), Perić (1), Ševo (1), Stjepović (1) i Mateljak.

U pretposljednjem prvenstvenom kolu Duba odlazi u goste Kijeva dok u posljednjem kolu na Grudi dočekuje momčad Mejaša.