LAPAD SLAVI KARLA TORBARINU Dvaput ‘u sridu’ za 12. pobjedu!

0
NK GOŠK Dubrovnik 1919 | FOTO Davor Lopin (arhiva)

Nogometaši GOŠK Dubrovnik 1919. napokon su zaustavili svoj negativni rezultatski niz. Nakon tri utakmice bez pobjede Dubrovčani su danas na stadionu u Lapadu, u sklopu 29. kola 3. HNL-jug, svladali nogometaše Omiša 2:0 (0:0).

Za slavlje ‘nebesko-plavih’ najzaslužniji je Karlo Torbarina koji je u 57. minuti izvrsno reagirao na ubačaj Viktora Lekaja. Imali su potom gosti dvije prilike, Koštić je zaprijetio već minutu nakon pogotka domaćina, a nakon njega i Vučemil, međutim rezultat je ostao nepromijenjen.

Nakon dvije gostujuće prilike bilježe se i poluprilike domaćina kao i zicer Matea Kljunka koji iz neposredne blizine nije uspio pogodio iza vratara Kulića. U 93. minuti, a nakon ubačaja mladog Petrušića, ponovno na scenu stupa Karlo Torbarina koji svojim durgim pogotkom pogađa za konačnih 2:0.