LIBERTAS KUP Raspored utakmica do kraja skupina

0
Image Map

Libertas kup, turnir s najvećim novčanim fondom u Hrvatskoj, a koji je okupio 61 momčad približava se lagano knock out fazi. U nastavku članka donosimo vam kompletan raspored do kraja skupina.

Prema rasporedu šesnaestina finala trebala bi se igrati od 23. rujna.

RASPORED DO KRAJA SKUPINA
16.09.2016. Petak
18:00 Grga – Pizzeria Mea Culpa
19:20 Baz Tuzla – Pizzeria Trica
20:00 Dubac – HNK Dubrovnik 1919
20:40 Sena Bil Sarajevo – Restoran Paradise
21:20 Faraon Trpanj – MNK Goveđari
22:00 Taj Mahal Lero – Baz Tuzla
22:40 Faraon Trpanj – Rekreativci

Image Map

17.09.2016. Subota
18:00 C.b. Galerija Crvena funjestra – Sena Bil Sarajevo
18:40 Caffe bar Bull Klanjec – Šulemu na zarubu
19:20 Tange Lange – Baz Tuzla
20:00 Bonita Trebinje – Direct Booker
20:40 Caffe bar Astoria Čapljina – Tutto bene
21:20 Sena Bil Sarajevo – La Luna
22:00 Celtic bar Belfast – Caffe bar Bull Klanjec
22:40 Cafe bar Astoria Čapljina – Medvjedići dobrog srca

18.09.2:016. Nedjelja
18:00 Prestige trade – Heracles Gwantyerra
18:40 Dubrovački podrumi Storia – Caffe bar Whats up
19:20 Auto servis Rabbit – Evo nas opet
20:00 Ombla – Acunja
20:40 Čača se vraća – Bešo iskop
21:20 Pizzeria Trica – Tange lange
22:00 Ustanik Kum 2 – Hobby Shop
22:40 Čača se vraća – Taj Mahal Stari Grad

19.09.2016. Ponedjeljak
18:00 Bešo iskop – PGM Ragusa
18:40 Elita Dubrovnik – Ustanik Kum 2
19:20 Dubac – Opet zvone stara zvona
20:00 Restoran Paradise – Caffe bar Galerija Crvena funjestra
20:40 Ustanik Kum 2 – Fast food Riva Slano
21:20 Opet zvone stara zvona – Pizzeria Laus
22:00 Taj Mahal Stari Grad – PGM Ragusa
22:40 Luis Suarez – Caffe bar Mirakul

20.09.2016. Utorak
18:00 Evo nas opet – Prestige trade
18:40 Taj Mahal Lero – Pizzeria Trica
19:20 Top ten Podstrana – Mr. Fresh
20:00 Rekreativci – Beach bar Cool Caffe bar Leonardo
20:40 Caffe bar Puls – Pizza shop
21:20 Top ten Podstrana – Maritimo
22:00 MNK Goveđari – Beach bar Cool Caffe bar Leonardo

21.09.2016. Srijeda
18:00 Grga – Ombla
18:40 Dubrovački podrumi Storia – Bonita Trebinje
19:20 Caffe bar Whats up – Direct booker
20:00 Restoran Paradise – La Luna
20:40 Pizzeria Mea Culpa – Acunja
21:20 Celtic bar Belfast – Šulemu na zarubu
22:00 Caffe bar Antika – Club 23

22.09.2016. Četvrtak
18:00 Auto servis Rabbit – Heracles Gwantyerra
18:40 Pipl mast trast as – Caffe bar Puls
19:20 Maritimo – Klub navijača Torcida Split
20:00 Medvjedići dobrog srca – Dustra ogranak Kaštela
20:40 Elita Dubrovnik – Fast food Riva Slano
21:20 Mr. Fresh – Klub navijača Torcida Split
22:00 Tutto bene – Dustra ogranak Kaštela

Odgovori