Mali Wembley 2017.

0
Image Map

OBAVIJESTI

–> Objavljen je raspored do kraja skupina. Ukoliko vremenske prilike dozvole knock out faza igrati će se od 27. srpnja, a finalni dan očekuje se u nedjelju, 06. kolovoza

–> Raspored završnice igra se po slijedećem rasporedu;
A1-P2 – B1-O2, C1-N2 – D1-M2, E1-L2 – F1-K2
G1-J2 – H1-I2, I1-H2 – J1-G2, K1-F2 – L1-E2
M1-D2 – N1-C2, O1-B2 – P1-A2

–> U dogovoru sve tri momčadi skupine  L  zamijenjen redoslijed kola tako da će se prvo igrati treće kolo pa tek onda zadnje – drugo kolo. 

–> Dogovorom sve četiri momčadi skupine G zamijenjene su satnice susreta

–> Momčad Veterani Geoplan odustala je od natjecanja nakon jedne dogovorene odgode te jednog nedolaska na susret.

–> Po skupinama se igra 2×15 minuta, a u knock out fazi 2×20. Semafor je uključen da svi sudionici i gledatelji prate vrijeme, a koje je u isključivo u nadležnosti sudaca. Vrijeme se zaustavlja isklljučivo na znak suca tek onda kada oni procijene da je to potrebno (pogledati Propozicije turnira)

Raspored

DateEventTime/ResultsArticle
2017-07-13 18:30:2213/07/2017 Unidu vs Crveni patuljak2 - 1Recap
2017-07-13 19:10:1713/07/2017 Plat (V) — Drvena funjestra (V)2 - 3Recap
2017-07-13 19:50:1413/07/2017 Brkasti stolovi vs Lapad4 - 3Recap
2017-07-13 20:30:5013/07/2017 C. b. The Kop — Mislave izdrži3 - 0Recap
2017-07-13 21:10:4413/07/2017 Konoba Maestral Ston vs C. b. Street2 - 0Recap
2017-07-13 21:50:4513/07/2017 Pizzeria Gajeta vs Lolek i Bolek0 - 3Recap
2017-07-13 22:30:3413/07/2017 Restoran Kopun vs C. b. Olloa0 - 3Recap
2017-07-14 18:30:2314/07/2017 Laus (V) vs Maximus (V)0 - 4Recap
2017-07-14 19:10:2814/07/2017 ’23’ (V) vs Danče (V)2 - 1Recap
2017-07-14 19:50:3414/07/2017 Crvena funjestra vs Bosanka1 - 1Recap
2017-07-14 20:30:4314/07/2017 Evo nas opet vs Vitoria Guimaraes FC5 - 1Recap
2017-07-14 21:10:2514/07/2017 Strava team vs HC2 - 2Recap
2017-07-14 21:50:2514/07/2017 Eco Tuk Tours vs Bistro Prova0 - 1Recap
2017-07-14 22:30:3014/07/2017 Šipčine vs Mane hastra1 - 2Recap
2017-07-15 18:30:0815/07/2017 Šteta para — Dadić united2 - 4Recap
2017-07-15 19:10:1915/07/2017 Rerta (V) — Evo nas opet (V)1 - 8Recap
2017-07-15 19:50:3415/07/2017 Danče — Brkati slonovi1 - 0Recap
2017-07-15 20:30:1415/07/2017 Atalanta Bergamo — Poliklinika Marin med2 - 4Recap
2017-07-15 21:10:5915/07/2017 Palace — C. b. Time out3 - 2Recap
2017-07-15 21:50:3815/07/2017 Konoba Rea Silvia — Rekreativci2 - 2Recap
2017-07-16 18:30:2816/07/2017 Kolorina — Kono team2 - 1Recap
2017-07-16 19:50:5916/07/2017 Pizza shop — Totalni promašaj2 - 0Recap
2017-07-16 20:30:5116/07/2017 Direct booker — Termo solari4 - 2Recap
2017-07-16 21:10:4616/07/2017 Millenium — Plutajuća mina4 - 2Recap
2017-07-16 21:50:4216/07/2017 Stanica Gruž — Bad lamps7 - 2Recap
2017-07-16 22:30:3416/07/2017 Pipl mast trast as — C. b. Mirakul1 - 3Recap
2017-07-17 19:10:4517/07/2017 Maximus (V) — ’23’ (V)3 - 1Recap
2017-07-17 19:50:3917/07/2017 Ponton (V) — Laus (V)0 - 2Recap
2017-07-17 20:30:2117/07/2017 Mislave izdrži — C. b. Street3 - 5Recap
2017-07-17 21:10:5217/07/2017 Canosa inženjering — Rekreativci1 - 3Recap
2017-07-17 21:50:3017/07/2017 Crveni patuljak — Lapad1 - 4Recap
2017-07-17 22:30:4117/07/2017 Lolek i Bolek — C. b. Olloa0 - 0Recap
2017-07-18 18:30:2918/07/2017 Bočica — Autoprijevoz iskop Bešo1 - 2Recap
2017-07-18 19:10:0618/07/2017 Evo nas opet (V) — Plat (V)1 - 0Recap
2017-07-18 19:50:3118/07/2017 Jet ski rent Dubrovnik — C. b. Belfast0 - 3Recap
2017-07-18 20:30:2218/07/2017 Unidu — Brkasti stolovi1 - 4Recap
2017-07-18 21:10:2918/07/2017 Stomatološka ordinacija Korda — Stipu ga nime1 - 4Recap
2017-07-18 21:50:5818/07/2017 C. b. The Kop — Konoba Maestral Ston0 - 0Recap
2017-07-18 22:30:0418/07/2017 Eyafjallajokull Lapadssons — Canosa inženjering0 - 5Recap
2017-07-19 18:30:1719/07/2017 Strava team — Bočica1 - 0Recap
2017-07-19 19:10:5219/07/2017 Rekreativci (V) — Rerta (V)0 - 0Recap
2017-07-19 19:50:5919/07/2017 Eco Tuk Tours — Šipčine2 - 0Recap
2017-07-19 20:30:1919/07/2017 Poliklinika Marin med — C. b. Time out4 - 1Recap
2017-07-19 21:10:1519/07/2017 Atalanta Bergamo — Palace0 - 0Recap
2017-07-19 21:50:0119/07/2017 C. b. Belfast — C. b. Mirakul0 - 0Recap
2017-07-19 22:30:2319/07/2017 Jet ski rent Dubrovnik — Pipl mast trast as5 - 0Recap
2017-07-20 19:00:0020/07/2017 Šteta para — Danče2 - 3Recap
2017-07-20 19:50:1020/07/2017 Dadić united — Brkati slonovi2 - 1Recap
2017-07-20 20:30:2520/07/2017 Bosanka — Vitoria Guimaraes FC3 - 4Recap
2017-07-20 21:10:1520/07/2017 Crvena funjestra — Evo nas opet1 - 2Recap
2017-07-20 21:50:2820/07/2017 HC — Autoprijevoz iskop Bešo2 - 2Recap
2017-07-20 22:30:0220/07/2017 Bistro Prova — Mane hastra1 - 3Recap
2017-07-21 18:30:1121/07/2017 Stipu ga nime — Šulemu na zarubu0 - 0Recap
2017-07-21 19:10:5621/07/2017 ’23’ (V) — Ponton (V)1 - 1Recap
2017-07-21 19:50:0121/07/2017 No Name — Millenium2 - 0Recap
2017-07-21 20:30:0921/07/2017 Fast food Riva Slano — Stanica Gruž1 - 3Recap
2017-07-21 21:10:1721/07/2017 Dubrovnik racing — Kolorina3 - 8Recap
2017-07-21 21:50:0921/07/2017 Totalni promašaj — Sport caffe Balun2 - 0Recap
2017-07-21 22:30:5821/07/2017 Lajk — Direct booker1 - 7Recap
2017-07-22 18:30:4122/07/2017 Eyafjallajokull Lapadssons — Konoba Rea Silvia 18:30:4118:30Preview
2017-07-22 19:10:4022/07/2017 Danče (V) — Maximus (V) 19:10:4019:10Preview
2017-07-22 19:50:5822/07/2017 Brkasti stolovi — Crveni patuljak 19:50:5819:50Preview
2017-07-22 20:30:5322/07/2017 Lapad — Unidu 20:30:5320:30Preview
2017-07-22 21:10:4322/07/2017 Konoba Maestral Ston — Mislave izdrži 21:10:4321:10Preview
2017-07-22 21:50:1622/07/2017 C. b. Street — C. b. The Kop 21:50:1621:50Preview
2017-07-22 22:30:2222/07/2017 Autoprijevoz iskop Bešo — Strava team 22:30:2222:30Preview
2017-07-23 18:30:1923/07/2017 Restoran Kopun — Lolek i Bolek 18:30:1918:30Preview
2017-07-23 19:10:0723/07/2017 Plat (V) — Rekreativci (V) 19:10:0719:10Preview
2017-07-23 19:50:3423/07/2017 Ponton (V) — Geoplan (V) 19:50:3419:50Preview
2017-07-23 20:30:1423/07/2017 Šulemu na zarubu — Stomatološka ordinacija Korda 20:30:1420:30Preview
2017-07-23 21:10:2123/07/2017 Bad lamps — Fast food Riva Slano 21:10:2121:10Preview
2017-07-23 21:50:2823/07/2017 Bočica — HC 21:50:2821:50Preview
2017-07-23 22:30:5823/07/2017 Plutajuća mina — No Name 22:30:5822:30Preview
2017-07-24 18:30:0624/07/2017 Palace — Poliklinika Marin med 18:30:0618:30Preview
2017-07-24 19:10:4324/07/2017 Drvena funjestra (V) — Evo nas opet (V) 19:10:4319:10Preview
2017-07-24 19:50:5524/07/2017 C. b. Time out — Atalanta Bergamo 19:50:5519:50Preview
2017-07-24 20:30:2124/07/2017 Konoba Rea Silvia — Canosa inženjering 20:30:2120:30Preview
2017-07-24 21:10:1424/07/2017 Rekreativci — Eyafjallajokull Lapadssons 21:10:1421:10Preview
2017-07-24 21:50:0624/07/2017 Šipčine — Bistro Prova 21:50:0621:50Preview
2017-07-24 22:30:5124/07/2017 Mane hastra — Eco Tuk Tours 22:30:5122:30Preview
2017-07-25 18:30:4225/07/2017 Termo solari — Lajk 18:30:4218:30Preview
2017-07-25 19:50:1325/07/2017 Evo nas opet — Bosanka 19:50:1319:50Preview
2017-07-25 20:30:1625/07/2017 Vitoria Guimaraes FC — Crvena funjestra 20:30:1620:30Preview
2017-07-25 21:10:0525/07/2017 Kono team — Dubrovnik racing 21:10:0521:10Preview
2017-07-25 21:50:0625/07/2017 Danče — Dadić united 21:50:0621:50Preview
2017-07-25 22:30:5325/07/2017 Brkati slonovi — Šteta para 22:30:5322:30Preview
2017-07-26 18:30:3126/07/2017 Ponton (V) — Danče (V) 18:30:3118:30Preview
2017-07-26 19:10:2226/07/2017 Laus (V) — ’23’ (V) 19:10:2219:10Preview
2017-07-26 19:50:2026/07/2017 Rekreativci (V) — Drvena funjestra (V) 19:50:2019:50Preview
2017-07-26 20:30:3426/07/2017 Rerta (V) — Plat (V) 20:30:3420:30Preview
2017-07-26 21:10:0926/07/2017 Sport caffe Balun — Pizza shop 21:10:0921:10Preview
2017-07-26 21:50:4226/07/2017 C. b. Mirakul — Jet ski rent Dubrovnik 21:50:4221:50Preview
2017-07-26 22:30:2226/07/2017 Pipl mast trast as — C. b. Belfast 22:30:2222:30Preview
2017-07-27 20:00:2427/07/2017 Drvena funjestra (V) — Rerta (V) 20:00:2420:00Preview
2017-07-28 20:00:0528/07/2017 Evo nas opet (V) — Rekreativci (V) 20:00:0520:00Preview
2017-07-29 20:00:0029/07/2017 Danče (V) — Laus (V) 20:00:0020:00Preview
2017-07-30 20:00:0030/07/2017 Maximus (V) — Ponton (V) 20:00:0020:00Preview

Skupina A

PosTeamOPNIGRGRB
1Brkasti stolovi22008446
2Lapad21017523
3Unidu210135-23
4Crveni patuljak200226-40

Skupina B

PosTeamOPNIGRGRB
1C. b. The Kop21103034
2Konoba Maestral Ston21102024
3C. b. Street210156-13
4Mislave izdrži200238-50

Skupina C

PosTeamOPNIGRGRB
1Stanica Gruž220010376
2Bad lamps100127-50
3Fast food Riva Slano100113-20

Skupina D

PosTeamOPNIGRGRB
1Stipu ga nime21104134
2Šulemu na zarubu10100001
3Stomatološka ordinacija Korda100114-30

Skupina E

PosTeamOPNIGRGRB
1C. b. Olloa21103034
1Lolek i Bolek21103034
3Pizzeria Gajeta100103-30
3Restoran Kopun100103-30

Skupina F

PosTeamOPNIGRGRB
1Millenium21014403
2No Name11002023
3Plutajuća mina100124-20

Skupina G

PosTeamOPNIGRGRB
1Autoprijevoz iskop Bešo21104314
2Strava team21103214
3HC20204402
4Bočica200213-20

Skupina H

PosTeamOPNIGRGRB
1Rekreativci21105324
2Canosa inženjering21016333
3Konoba Rea Silvia10102201
4Eyafjallajokull Lapadssons100105-50

Skupina I

PosTeamOPNIGRGRB
1Mane hastra22005236
2Bistro Prova210123-13
3Eco Tuk Tours21012113
4Šipčine200214-30

Skupina J

PosTeamOPNIGRGRB
1Poliklinika Marin med22008356
2R. U. Palace21103214
3Atalanta Bergamo201124-21
4C. b. Time out200237-40

Skupina K

PosTeamOPNIGRGRB
1Kolorina220010466
2Dubrovnik racing100138-50
3Kono team100112-10

Skupina L

PosTeamOPNIGRGRB
1Sport caffe Balun100102-20
2Pizza shop11000000
2Totalni promašaj00000000

Skupina M

PosTeamOPNIGRGRB
1Direct booker220011386
2Termo solari100124-20
3Lajk100117-60

Skupina N

PosTeamOPNIGRGRB
1Evo nas opet22007256
2Vitoria Guimaraes FC210158-33
3Bosanka201145-11
4Crvena funjestra201123-11

Skupina O

PosTeamOPNIGRGRB
1C. b. Mirakul21103124
2C. b. Belfast21103034
3Jet ski rent Dubrovnik21015323
4Pipl mast trast as200218-70

Skupina P

PosTeamOPNIGRGRB
1Dadić united22006336
2Danče22004226
3Šteta para200247-30
4Brkati slonovi200213-20

Veterani 1

PosTeamOPNIGRGRB
1Evo nas opet (V)22009186
2Drvena funjestra (V)11003213
3Rerta (V)201118-71
4Rekreativci (V)10100001
5Plat (V)200224-20

Veterani 2

PosTeamOPNIGRGRB
1Maximus (V)22007166
2’23’ (V)311145-14
3Laus (V)210124-23
4Ponton (V)201113-21
5Danče (V)100112-10

Odgovori