Mali Wembley 2017.

0
Image Map

 

[event_list title=”Raspored završne večeri turnira” team=”0″ league=”73″ season=”39″ venue=”67″ status=”default” date=”default” day=”” number=”12″ order=”default” columns=”event,teams,time,article” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[event_list title=”Raspored polufinala” team=”0″ league=”72″ season=”39″ venue=”67″ status=”default” date=”default” day=”” number=”12″ order=”default” columns=”event,teams,time,article” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

Image Map

[event_list title=”Raspored četvrtfinala” team=”0″ league=”71″ season=”39″ venue=”67″ status=”default” date=”default” day=”” number=”12″ order=”default” columns=”event,teams,time,article” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[event_list title=”Raspored osmine finala” team=”0″ league=”70″ season=”39″ venue=”67″ status=”default” date=”default” day=”” number=”300″ order=”default” columns=”event,teams,time,article” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[event_list id=”546″ title=”Raspored šesnaestine finala” team=”0″ league=”69″ season=”39″ venue=”67″ status=”default” date=”default” day=”” number=”300″ order=”default” columns=”event,teams,time,article” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[event_list id=”546″ title=”Raspored po skupinama” team=”0″ league=”68″ season=”39″ venue=”67″ status=”any” date=”” day=”” number=”300 order=”default” columns=”event,teams,time,article” show_all_events_link=”0″ align=”none”]

[team_standings id=”8366″ title=”Skupina A” number=”10″ columns=”o,n,po,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”0″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

[team_standings id=”8367″ title=”Skupina B” number=”10″ columns=”o,n,po,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”0″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

[team_standings id=”8368″ title=”Skupina C” number=”10″ columns=”o,n,po,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”0″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

[team_standings id=”8369″ title=”Skupina D” number=”10″ columns=”o,n,po,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”0″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

[team_standings id=”8370″ title=”Skupina E” number=”10″ columns=”o,n,po,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”0″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

[team_standings id=”8451″ title=”Skupina F” number=”10″ columns=”o,n,po,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”0″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

[team_standings id=”8455″ title=”Skupina G” number=”10″ columns=”o,n,po,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”0″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

[team_standings id=”8456″ title=”Skupina H” number=”10″ columns=”o,n,po,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”0″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

*Susret Rekreativci – C. b. Rea Silvia završio je bez pobjednika, rezultatom 2:2, a nakon boljeg izvođenja penala slavila je momčad Rekreativci rezultatom 4:3 te sukladno tome ima prednost u poretku. U ovom slučaju Rekretivci su na drugom mjestu (zbog boljeg međusobnog omjera) osigurali 1/16 finala.

[team_standings id=”8457″ title=”Skupina I” number=”10″ columns=”o,n,po,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”0″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

*Susret Mane hastra – Eco Tuk tours završio je pobjedom momčadi Eco Tuk Tours 1:0 te sukladno tome u poretku je na prvom mjestu momčad Eco Tuk Tours. 

[team_standings id=”8458″ title=”Skupina J” number=”10″ columns=”o,n,po,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”0″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

[team_standings id=”8459″ title=”Skupina K” number=”10″ columns=”o,n,po,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”0″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

[team_standings id=”8554″ title=”Skupina L” number=”5″ columns=”o,n,po,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”0″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

[team_standings id=”8566″ title=”Skupina M” number=”5″ columns=”o,n,po,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”0″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

[team_standings id=”8568″ title=”Skupina N” number=”5″ columns=”o,n,po,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”0″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

*Susret Bosanka – Crvena funjestra završio je bez pobjednika, rezultatom 1:1, a nakon boljeg izvođenja penala slavila je momčad Crvena funjestra rezultatom 3:2 te s9ukladno tome ima prednost u poretku.

[team_standings id=”8569″ title=”Skupina O” number=”5″ columns=”o,n,po,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”0″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

*Susret C.b. Mirakul – C.b. Belfast završio je bez pobjednika, rezultatom 0:0, a nakon boljeg izvođenja penala slavila je momčad C. b. Mirakul rezultatom 1:0 te sukladno tome ima prednost u poretku.

[team_standings id=”8572″ title=”Skupina P” number=”5″ columns=”o,n,po,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”0″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

*Susret Danče – Dadić united završio je bez pobjednika, rezultatom 0:0, a nakon boljeg izvođenja penala slavila je momčad Danče rezultatom 3:2 te sukladno tome ima prednost u poretku.

[team_standings id=”8573″ title=”Veterani 1″ number=”5″ columns=”o,n,po,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”0″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

[team_standings id=”8577″ title=”Veterani 2″ number=”10″ columns=”o,n,po,l,f,a,gd,pts” show_team_logo=”0″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

*Susret Danče – Laus završio je pobjedom momčadi Danče 3:0 te sukladno tome u poretku ima prednost nad momčadi Laus.

Odgovori