• Alumnus slavio: Square ostao bez play offa!

Malonogometaši Squarea ostali su bez doigravanja za prvaka Hrvatske. U posljednjem kolu Dubrovčani su poraženi od Alumnusa u Gospinom polju 4:2 (0:0). Iako su Dubrovčani poveli 1:0, gosti su u samo razmaku dvije minute preokrenuli rezultat u svoju korist i otili na 1:3. Square je do kraja pokušao s igračem vratarom, ali bez uspjeha.. Opširnije
  • Uoči Mladosti: Moramo opravdati ulogu favorita

Momčad Juga se priprema za utakmice polufinala protiv zagrebačke Mladosti. Svjesni da je riječ o suparniku koji je u posljednje dvije međusobne utakmice pokazao svu svoju kvalitetu igrači Juga, uz maksimalnu koncentraciju, razmišljaju isključivo o prvoj utakmici u Dubrovniku koja se igra u srijedu, 23. travnja. Opširnije
  • Tračak nade Dubrovčana: 'Trica' GOŠK-a

Napokon slavlje GOŠK-a. Nakon pet poraza, dubrovački trečeligaš iz Lapada, a nakon promjene trenera, stigao je do novog bodovnog iskoraka. Na stadionu u Lapadu, pred 150 gledatelja, GOŠK je nadigrao Omiš 2:0. Dubrovčane je u vodstvo doveo Kovačić (7' - 11 m), a za konačnih 2:0 pogodio je Cicijelj u 54. minuti. Opširnije