NE IDE, PA NE IDE Može li Val, fenjeraš natjecanja, biti odskočna daska do prve pobjede?

0
NK GOŠK Dubrovnik 1919., | FOTO dulist.hr

Ni u trećem susretu kod kuće nogometaši GOŠK Dubrovnik 1919. nisu uspjeli ostvariti pobjedu. Nakon što su u prethodna dva ogleda kontra (Jadran LP, Neretvanac) odigrali 2:2, odnosno 1:1, igrači Franja Domića u okviru četvrtog kola 3. HNL – jug odigrali su 1:1 protiv Kamena.

Gosti su bili bolji protivnik, a dominacija im se isplatila tek u 61. minuti kada je Zvonimir Perković Šantara pogodio za 1:0. Nešto kasnije, točnije u 74. minuti, zatresla se i gostujuća mreža zahvaljujući spretnoj reakciji Marina Zvono. Pogotku za 1:1 prethodio je duel gostujućeg vratara i Bruna LJubića, međutim glavni sudac nije se oglasio na njihov ‘sudar’ iako su gosti tražili prekršaj na svom vrataru..

GOŠK Dubrovnik 1919. tako je nakon četiri odigrana kola upisao tri remija i poraz te se s ukupno tri osvojena boda nalazi na diobi 12. mjesta kojeg dijeli s Imotskim.

Idući tjedan dubrovačke nogometaše očekuje susret 1/16 finala Kupa Hrvatske u kojem igraju protiv HNK Gorica (srijeda, 20. rujna), a potom u subotu, 23. rujna igraju peto kolo 3. HNL-jug protiv fenjeraša, NK Val koji u četiri odigrane utakmice nema niti jedan osvojeni bod.

Može li Val, fenjeraš natjecanja, biti odskočna daska do prve pobjede?