NIKAD ZANIMLJIVIJE I IZJEDNAČENIJE PRVENSTVO Došlo je do promjene u vrhu poretka!

0
MNK Gladius - prvak 1. Županijske futsal lige 2016./17. | FOTO Davor Lopin (arhiva)

Jučer su odigrane utakmice 1. Županijske futsal lige. Došlo je do nove promjene u vrhu, Mečajac je poražen od Zmaja, a od ovog kola prvo mjesto s 13 osvojenih bodova dijele Cavtat i Čilipi.

Nikad izjednačenije i zanimljive prvenstvo nastavilo se i u redovnom šestom kolu. U nastavku donosimo rezultate i sve strijelce, rezime utakmica, poredak, raspored idućeg kola te listu strijelaca.

REZIME ODIGRANIH UTAKMICA
Prvu utakmicu riješio veteran Joško Atijas pogotkom u predzadnjoj minuti za veliko slavlje Gladiusa. Čilipi su protiv Enkela kontrolirali igru cijelu utakmicu, a pobjedu potvrdili u zadnjoj četvrtini susreta.

Zmaj je slavio nad Mečajcem 4:3, a istkanimo da je cijelu utakmicu držao visoki ritam do pred kraj susreta kada je Mečajac uveo petog igrača i uspio smanjiti razliku. Jadran je organiziranom i čvrstom igrom došao do prvih bodova svladavši Sokol 3:1.

Dunave i Plat odigrali su zanimljiv susret s puno pogodaka. Posebno se istaknuo Jasmin Salihović koji je postigao četiri pogotka. Pridvorje je iznenadilo Dubu u izjednačenom susretu pogotkom s deset metara u posljednjoj minuti. Cavtat je rutinski uknjižio nove bodove slavljem nad Ponte koja je pružila solidan otpor.

REZULTATI 6. KOLO
OMBLA – GLADIUS 0:1 (0:0)
Strijelac: 0:1 Joško Atijas 23′

ČILIPI _ – ENKEL 4:0 (1:0)
Strijelci:1:0 Mario Musladin 8′; 2:0 Ante Rešetar 19′; 3:0 Stijepo Korić 24′; 4:0 Tomislav Marinović 24′

ZMAJ – MEĆAJAC 4:3 (1:1) 4:3
Strijelci: 1:0 Dominik Glavinić 3′; 1:1 Ivo Mostahinić 11′; 2:1 Đuro Trković 15′; 3:1 Ante Arbanasin 17′; 4:1 Marino Zalokar 20; 4:2 Mateo Kljunak 23′; 4:3 Ivan Milić 24′

SOKOL – JADRAN 1:3 (0:2)
Strijelci: 0:1 Pero Monković 11′; 0:2 Marijan Dujmović 12′; 0:3 Toni Mostahinić 22′; 1:3 Ivan Perak 23′

DUNAVE – PLAT 3:6 (2:3)
Strijelci: 1:0 Mateo Miladin 3′; 1:1 Jasmin Salihović 3′; 1:2 Leo Pušić 4′; 2:2 Ivan Kristović 7′; 2:3 Jasmin Salihović 8′; 2:4 Jasmin Salihović 15′; 2:5 Jasmin Salihović 19′; 2:6 Božo Raguž 23′; 3:6 Pavo Kuliš 24′

DUBA – PRIDVORJE 2:3 (0:2)
Strijelci: 0:1 Antun Šmanjak 11′; 0:2 Niko Ljubić 12′; 1:2 Marko Dadić 15′; 2:2 Matej Stijepović 18′; 2:3 Ivan Pulić 24

CAVTAT –PONTA 3:0 (1:0)
Strijelci: 1:0 Mihael Vojnić 11′; 2:0 Davorin Krešić 21′; 3:0 Denis Hasanović 21′