Nogomet

Žrnovo propustio 2:0, Župa preko Kuraje do boda

Nogometaši Žrnova i Župe dubrovačke danas su odigrali zaostalu utakmicu šestog kola. Na kraju, posljednjeplasirani Žrnovo i pretposljednja Župa odigrali su utakmicu bez pobjednika, ali i ne bez neizvjesnosti i mnoštva pogodaka. Nakon odigranih 90 minuta - 3:3! Nezadovoljni dakako mogu biti domaćini koji su propustili 2:0...

Opširnije...

FOTO Stop GOŠK-u u osmini, Rijeka 0:3

Nogometaši GOŠK-a nisu uspjeli slomiti otpor čvrste Rijeke, aktualnog osvajača Kupa te sudionika Europske lige. Na Lapadu, pred oko 1.500 gledatelja, Riječani su slavili 3:0 (2:0). Goste je u vodstvo doveo već u 2. minuti Bertoša nakon izvrsnog pogotka iskosa sa oko 19-20 metara.

Rijeka stigla: Kek poveo 19 igrača, evo tko igra u Lapadu!

Nakon Europa lige i MAXtv Prve HNL, nogometaši Rijeke okreću se i trećem frontu na kojem se natječu ove sezone – Kupu Hrvatske. Nakon uspješno apsolviranog gostovanja protiv Lekenika, nogometaše Rijeke ždrijeb je odveo na krajnji jug Hrvatske gdje će plasman u četvrtfinale loviti u srijedu (14 sati) protiv GOŠK Dubrovnika.

Petrović odredio sastav: Nizozemac starta!

Nogometaši GOŠK-a danas su od 14 sati odradili posljednji trening uoči sutrašnje utakmice u kojoj će, u sklopu osmine finala Kupa Hrvatske, ugostiti HNK Rijeku - aktualnog osvajača Kupa te sudionika Europske lige. Dubrovčani su spremni, mnogi su navijači GOŠK-a, koji su bili na današnjem treningu jasno istaknuli: 'Nikad više igrača na treningu!'