Nogomet

FOTO Novi muk na Lapadu: Val odnio dva boda!

Nakon poraza od Šibenika, nogometaši GOŠK-a doživjeli su još jedan posrtaj. U utakmici 26. kola 3. HNL - Jug, Dubrovčani su na svom stadionu odigrali mršavih 0:0 protiv Vala te su i dalje fenjeraši trečeligaške karavane. Imala je momčad Milana Petrovića gotovo svih 90 minuta terensku inicijativu, no bez prave završnice.

Opširnije...

Kristić spašavao, ali Šibenik zasluženo uzeo sve

U posljednjem susretu 25. kola 3. Hrvatske nogometne lige južna skupina nogometaši dubrovačkog GOŠK-a upisali su novi poraz. Momčad Milana Petrovića danas je gostovala u Šibeniku, no mislima je već bila na susret protiv Vala u ovu subotu na svom stadionu. Domaćin je u ovom susretu bio odlučniji te je potpuno zasluženo upisao novu pobjedu s kojom je ujedno preuzeo lidersku poziciju.

FOTO Tri remija i tri uspjeha domaćina

Ukupno tri remija i dvije pobjede domaćina u 16. kolu 1. Županijske nogometne lige. Do tri boda su u ovom kolu stigli Dubrovnik 1919., Slaven i Maestral, dok su po jedan bod osvojili Croatia, Župa, Orebić, Gusar, Žrnovo i Metković.

3. HNL JUG: Šestica Zmaja, novi uspjeh GOŠK-a

Županijski derbi na Zlinjama prvi je počeo od svih utakmica 24. kola. Utakmica na Zlinjama između BSK Zmaj i Jadrana iz Ploča krenula je pola sata ranije nego ostali. Tako je prvi pogodak u ovom kolu pao upravo na Zlinjama kada je u 12. minuti za 1:0 pogodio Sardelić.