Nogomet

DERBI Slaven slavi Kovačevića, Maestral - Plećaša!

U derbi utakmici 14. kola 1. Županijske nogometne lige, a između prvoplasiranog Slavena i trećeplasiranog Grka, slavio je domaćin s minimalnim rezultatom zahvaljujući pogotku Iva Kovačevića u 60. minuti! Dodajmo da su gosti od 40. minute ostali s igračem manje, a držali su se nakon toga punih 20 minuta čiste mreže.

Opširnije...

Dinamo slavio na Maksimiru: Ombli 'zlatna sredina'

Nogometašice Omble nisu bile uspješne u desetom kolu 1. Hrvatske nogometne lige. Nakon neuspjeha kod kuće (Osijek/0:3), Dubrovkinje su danas u jutarnjim satia igrale utakmicu u Zagrebu protiv ŽNK Dinamo - Maksimir te su upisale poraz 3:0 (1:0).

NAPOKON Trica GOŠK-a (Ante Kovačića)!!!

Nogometaši GOŠK-a danas su, nakon četiri utakmice u nizu bez pogotka te ujedno bez pobjede, napokon stigli do toliko željenog uspjeha! Ovo je ujedno tek četvrta prvenstvena pobjeda Dubrovčana nakon 22 odigrane utakmice! Sve je krenulo idealno za GOŠK koji je do prvog pogotka stigao već u 45. sekundi utakmice preko Ante Kovačića!

FOTO/ KUP 2. KOLO Sedmica Zmaja, trica Dubrovnika

Danas su odigrane utakice drugog kola županijskog nogometnog Kupa. U nastavku vam donosimo rezultate odigranih utakmica kao i fotogaleriju sa utakmice Dubrovnik - Slaven koja je završila rezultatom 3:1 za domaćina iako su gosti u 15. minuti poveli 0:1...