Futsal

Senzacija u Kupu: Square i Porto za polufinale!

Dubrovački Square saznao je protivnika za utakmicu četvrtfinala Kupa Hrvatske. To će biti drugoligaška momčad Porto Tolero iz Ploča koji je priredio senzaciju i izbacio prvoligaša iz Vrgorca sveukupnim rezultatom 8:2 (1:3 u Vrgorcu te 5:1 u Pločama)!

Opširnije...

Square unatoč porazu ostao četvrti!

Square se odlično držao prvih 20 minuta u Marofu, čak imao prednost 2:1, no u nastavku je sve odlično iz prvog dijela 'bacio u vjetar'. Domaćin je u nastavku napravio nedostižnu seriju 5-0 za visokih 6:2 te je na taj način osigurao sebi zlata vrijedne bodove!

VELIKA POBJEDA Evo Squarea među elitom!

Dubrovački malonogometaši večeras su u Gospinom polju upisali vrlo vrijedna tri boda kontra HMNK Vrgorca - nakon rovovske i prave muške utakmice Square je slavio 2:1 (2:0)! Ovo je vrlo bitna pobjeda Squarea jer je sada učvrstio četvrtu poziciju, petom Alumnusu bježi 6 bodova!

'Futsal rat': Square kontra Vrgorca!

U 14. kolu Prve hrvatske malonogometne lige Square u Gospinom polju dočekuje rivale iz Vrgorca koji su prošle sezone Dubrovnik napustili uzdignute glave upisavši pobjedu 6:5!