Poznat raspored prvog kola 2. ŽNL

Danas je u Dubrovnik u održan plenum klubova 2. ŽNL na kojem je obavljeno izvlačenje brojeva za klubove po Berger sistemu. Ove sezone sudjeluju 1. Jadran, 2. NA Libertas, 3. SOŠK, 4. Rat, 5. Omladinac, 6. Faraon, 7. Enkel, 8. Putnikovići i 9. Ponikve.

Opširnije...

FOTO 'Pukla petarda' u mreži bivšeg prvaka

Odigrano je prvo kolo 1. Županijske nogometne lige. U šest odigranih utakmica postignuto je čak 18 pogodaka. Najuvjerljiviju pobjedu ostvario je Dubrovnik pod vodstvom novog trenera Ahmeta Brkovića. Na Lapadu je njegova momčad 'petardom' nagradila bivšeg pvaka 2. ŽNL, momčad Žrnova sa čak 5:1!

Uspjeh Neretvanca, poraz GOŠK-a

Nogometaši Neretvanca uspješno su zaključili nastup na svom terenu u ogledu 5. kola 3. Hrvatske nogometne lige - južna skupina. Pobjeda kod kuće protiv sinjskog Junaka 2:0 (Vasilj, Đoja). Dubovački GOŠK nakon samo jednog osvojenog boda u prošlom kolu ped svojim navijačima u ovom kolu nije osvojio niti jedan.

3. HNL: Preko 600 gledatelja uživalo u županijskom derbiju!

Danas je odigrano pet od ukupno devet utakmica petog kola 3. Hrvatske nogometne lige - južna skupina. Najviše se pažnje posvetilo neretvanskom derbiju u kojem je Jadran Luka Ploče dočekao Neretvu. U najzanimljivijem ogledu domaćin je poveo već u 14. minuti (Jelčić), no Metkovci već u 20. minuti vraćaju rezultatski egal (Jerković).