Nogomet

FOTO Je li ovaj prekršaj za izravni crveni karton?!

Na utakmici Dubrovnik 1919. - Orebić, a u kojoj je Dubrovnik slavio 3:1 (2:0), velikih rasprava bilo je na samom početku utakmice, a sve radi prekršaja na Mateu Vodopiću, igraču Orebića. Gostujući napadač je krenuo prema vratima Dubrovnika, Medar je malo zakasnio, istina start je bio žustar, međutim Medar nije bio posljednji u obrani domaćina...

Opširnije...

FOTO 1. ŽNL: Deseto kolo - kolo domaćina

Na vrlo teškom i blatnjavom terenu u Lapadu, nogometaši Dubrovnika nadigrali su, u sklopu 10. kola 1. ŽNL, momčad Orebića 3:1 (2:0). Uspjeh Dubrovnika je još veći jer je u 20. minuti izravni crveni karton zaradio Medak koji je u izglednoj prilici zaustavio Matea Vodopića. Pokazao je Dubrovnik i prije isključenja više želje i htjenja...

Viktorija Omble: Horvat dva, Mijoč jedan!

Nogometašice Omble stigle su do treće pobjede u 1. Hrvatskoj nogometnoj ligi. Na stadionu u Lapadu ekipa Nevena Tomičića nadigrala je Viktoriju iz Slavonskog Broda 3:1. Pogotke u trećem uspjehu dubrovačkog sastava postigle su Josipa Horvar (2) i Nina MIjoč (1). Dubrovkinje su s ovim uspjehom trenutno, bodovno, izjednačene sa Pregradom.

Novi, težak, udarac za nogometaše GOŠK-a

Nogometaši GOŠK-a su čak četiri utakmice bez postignutog pogotka! Ni u 15. kolu Dubrovčani nisu uspjeli stići do pobjede. Na Stadionu u Lapadu, protiv druge momčadi Hajduka, momčad Josipa Papića poražena s uvjerljvih 3:0 (2:0). Basha je pogodio za 1:0 u 28., a već tri minute kasnije Prskalo je strijelac za 2:0. U 90. minuti Basha je drugim pogotkom zaključio susret...