Nogomet

FOTO GOŠK ide dalje, eurogol Salacana!

Pred 100-tinjak gledatelja nogometaši GOŠK-a i Orebića odigrali su polufinale županijskog Kupa. Uspješan je na kraju bio GOŠK, no ne radi bolje igre već radi više sreće u izvođenju kaznenih udaraca! Poveli su Dubrovčani 1:0 (Cicijelj) iz slobodnog udarca, a u nastavku Orebić na krilima Salacana stiže do egala..

Opširnije...

Polufinale Kupa: Orebić stiže po iznenađenje!?

U srijedu, 23. travnja s početkom od 16.30 sati igraju se polufinalne utakmice županijskog nogometnog Kupa. Plasman u završnicu osigurali su trečeligaši GOŠK, Neretvanac, BSK Zmaj i član 1. Županijske nogometne lige - Orebić. Za plasman u finale igraju GOŠK - Orebić i Neretvanac - BSK Zmaj.

Pločani 'petardom' nagradili Hajduka

Danas su odigrane utakmice 21. kola 1. Županijske nogometne lige. Lider Jadran Luka Ploče je na gostovanju kod Hajduka 1932. upisao visoku pobjedu 5:0, a od gostujućih momčadi uspjeh je upisao i Dubrovnik 1919. koji je slavio nad Croatiom 3:1 (zaostala utakmica 14. kola). U preostale četiri utakmice slavili su domaćini.

FOTO Derbi Neretvancu, slavi GOŠK Kristića!

Bilo je i više nego zanimljivo na igralištima diljem hrvatskog juga. Danas su odigrane utakmice 27. kola 3. Hrvatske nogometne lige - južna skupina. Najviše pažnje bilo je usmjereno na 'neretvanski derbi' između Neretvanca i Neretve, a potom i na Gnjile gdje je Konavljanin igrao protiv makarskog Zmaja. Više u nastavku....