Nogomet

'Mrtva utrka' za prvaka: Omladinac i Jadran na +7!

Odigrane su i sve utakmice posljednjeg kola Druge županijske nogometne lige. Zasigurno je da se očekuje zanimljivo proljeće, Omladinac i Jadran voditi će mrtvu utrku za prvaka ukoliko netko od momčadi, koje su već sad na -7 bodova, naprave veliki iskorak u drugom dijelu.

Opširnije...

Slavenu već jedna titula, remi Konavljanina

Nogometaši Slavena osvojili su već jednu titulu - onu za prvaka jesenskog dijela 1. Županijske nogometne lige! Utakmicama 11. kola zaključen je prvi dio sezone, a jasno je bilo i uoči ovog kola da će Slaven završiti na prvom mjestu.

Vrijedan bod Omble: Gubile 1:0 i 3:1, pa stigle na 3:3!

Nogometašice Omble jutros su u Pregradi protiv istoimenog domaćina odigrale susret devetog kola 1. Hrvatske nogometne lige. Ekipa Nevena Tomičića pokazala je karakter i snagu kada je to bilo najpotrebnije.

Postraj GOŠK-a, remi u Blatu, uspjeh Jadrana

Nema kraja loših predstava za nogometaše GOŠK-a, Nakon poraza kod kuće od Hajduka 3:0, momčad Josipa Papića danas je poražena i u Omišu gdje je istoimeni domaćin slavio 2:0. Nakon 45 minuta bez pogodaka, a potom domaćin u nastavku, prvo u 68., a potom i u sudačkoj nadoknadi stiže do vrijednih bodova.