Nogomet

FOTO Derbi Neretvancu, slavi GOŠK Kristića!

Bilo je i više nego zanimljivo na igralištima diljem hrvatskog juga. Danas su odigrane utakmice 27. kola 3. Hrvatske nogometne lige - južna skupina. Najviše pažnje bilo je usmjereno na 'neretvanski derbi' između Neretvanca i Neretve, a potom i na Gnjile gdje je Konavljanin igrao protiv makarskog Zmaja. Više u nastavku....

Opširnije...

Tračak nade Dubrovčana: 'Trica' GOŠK-a

Napokon slavlje GOŠK-a. Nakon pet poraza, dubrovački trečeligaš iz Lapada, a nakon promjene trenera, stigao je do novog bodovnog iskoraka. Na stadionu u Lapadu, pred 150 gledatelja, GOŠK je nadigrao Omiš 2:0. Dubrovčane je u vodstvo doveo Kovačić (7' - 11 m), a za konačnih 2:0 pogodio je Cicijelj u 54. minuti.

Poznati parovi polufinala Kupa DNŽ

Danas je u prostorijama nogometnog saveza Dubrovačko - neretvanske županije održan ždrijeb parova polufinalnih utakmica Kup natjecanja. Ždrijebom je tako odlučeno da će za ulazak u finale igrati dubrovački GOŠK protiv Orebića te Neretvanac protiv BSK Zmaja. Utakmice se igraju 23. travnja s početkom od 16.30 sati.

Uvjerljive pobjede Enkela, Jadrana LP..

U unaprijed odigranoj utakmici 19. kola, u subotu, 6. travnja lider Jadran Luka Ploče nadigrao je s visokih 4:1 momčad Metkovića. Pogodak za Metkovčane postigao je Marušić, a za domaćina je čak tri puta bio precizan Kraljević, a jednom Maleta. U nastavku svi rezultati odigranih utakmica...