NOVI DERBI – NOVI PORAZ Treći poraz rukometaša Dubrovnika

0
RKHM Dubrovnik - RK Karlovac | FOTO Davor Lopin, dbksport.com (arhiva)

Rukometaši Dubrovnika upisali su drugi uzastopni, odnosno treći prvenstveni poraz u 1. HRL – jug. Momčad Zlatka Saračevića poražena je u Karlovcu od istoimenog domaćina rezultatom 32:23 (18:15).

U prošlom kolu Dubrovnik je poražen u Labinu od RK Mladi Rudar 31:21 te mu je ovo drugi poraz u drugom uzastopnom derbiju za vrh Prve lige.

U prvom poluvremenu Dubrovčani su imali solidan napad, ali lošu obranu, međutim unatoč tome presudio je loš početak drugog poluvremena.

U nastavku su Dubrovčani čak 11 minuta bili bez postignutog pogotka, a domaćin je u tom periodu napravio seriju 4-0 što je kasnije bilo nedostižno za igrače Zlatka Saračevića.

Za Dubrovnik su igrali Bušlje (5), Lončarica (5), Srna (4), Obradović (2), Ćužić (2), Brnin (2), Putica (1), Bevanda (1), Marušić (1).

U idućem kolu RKHM Dubrovnik gost je RK Metković 1963.