NOVI DERBI – NOVI REMI Ivan Milić u sudačkoj nadoknadi…

0
NK GOŠK Dubrovnik 1919., | FOTO dulist.hr

Nakon što su u prvom kolu na svom travnjaku odigrali 2:2 u županijskom derbiju protiv Jadran Luka Ploče, a potom u gostima kod Hrvaca upisali poraz 3:0, nogometaši GOŠK Dubrovnik 1919. ni u trećem kolu 3. HNL – jug nisu uspjeli doći do pobjede.

U svom drugom nastupu (županijskom derbiju) pred svojim navijačima igrači Franja Domića odigrali su 1:1 protiv Neretvanca iz Opuzena.

Gosti su prvi došli u vodstvo preko Mihaljevića u 86. minuti, međutim da gosti ne odnesu sva tri boda u Opuzen pobrinuo se Ivan Milić koji je ušao u igru u 90., a postigao izjednačujući pogodak u 92. minuti!

GOŠK Dubrovnik 1919. je protiv Neretvanca igrao u sastavu Kristić, Horvat, Ivanišević, Nikolić, Caput, Berković, Nađ, Glavinić, Petrušić, Perica i Ljubić.

U 4. kolu dubrovački nogometaši su ponovno u ulozi domaćina. Na stadion u Lapad stižu nogometaši Kamena iz Ivanbegovine.