Odbojka

PREOKRET Splita poveo, a potom sve Dubrovkinjama!

Odbojkašice Dubrovnika nisu imale prevelikih problema kontra Splita 1700., fenjeraša skupine B 1. Hrvatske odbojkaške lige. Istina, povele su Splićanke 1:0 (25:21), no sve je ostalo pripalo Dubrovkinjama koje su tako iz preokreta stigle do svoje nove pobjede! Ekipa Mirjane Vreće do 11. pobjede stigla je nakon nešto više od 80 minuta igre..

Opširnije...

PRVA LIGA Podržite dubrovačke odbojkašice

U subotu, 24.01. u sportskoj dvorani u Gospinom polju s početkom u 18,00 sati, odigrati će se utakmica 12. kola 1. A lige za odbojkašice. U goste dubrovačkim odbojkašicama dolazi ekipa iz Splita,OK "Split 1700". Dubrovnik i dalje drži prvo mjesto Druge skupine, s ukupno deset pobjeda i jednim porazom.

ZAUSTAVLJEN NIZ Kostrena iskoristila hendikep Dubrovnika

Sve je počelo 11. listopada pobjedom protiv Đakova 3:1 u Gospinom polju. Uoči te utakmice te u najavi sezone Dubrovkinje su najavile borbu za ostanak, međutim borbe za ostanak neće biti, ŽOK Dubrovnik igrati će doigravanje za prvaka Hrvatske!

FOTO Fenoooomeeeenalno: Odbojkašice 10 od 10!

Fenomenalnu i briljantnu utakmicu ponudile su odbojkašice Dubrovnika u sklopu desetog kola 1. A odbojkaške lige! Jedino u prvom setu protiv Rijeke 'put prema pobjedi' igrao se u trećoj brzini, a potom, u drugom i trećem, Dubrovkinje prebacuju u šestu brzinu i stižu do svoje desete uzastopne pobjede slavivši glatkih 3:0!