PALI U NASTAVKU Veliki preokret Kamena

0
NK Kamen - NK GOŠK DU 1919. | FOTO Gošk Dubrovnik 1919, društvene mreže

Nogometaši Gošk Dubrovnik 1919. poraženi su na gostovanju kod Kamena u Ivanbegovini rezultatom 3:1 iako se na poluvrijeme otišlo s prednosti dubrovačke momčadi..

Prvo poluvrijeme proteklo je u dominaciji domaćina koji je imao terensku inicijativu i niz prigoda. Međutim, Dubrovčani su bili u rezultatskom plusu nakon pogotka raspoloženog Karla Torbarine u 40. minuti.

Domaćini su i u nastavak utakmice počeli kao bolja momčad te su već u 56. minuti stigli do rezultatskog egala. Za 1:1 pogodio je Ivan Žužul nakon što je bio najviši u skoku nakon kornera. Svega deset minuta prije kraja Kamen je stigao do preokreta. Za prednost 2:1 svoje momčadi pogodio je Marin Jonjić, a nedugo zatim točku na ‘i’ što se tiče pobjednik susreta stavio je Valerije Jurić za konačnih 3:1.

GOŠK Dubrovnik 1919. u Ivanbegovini je imao samo tri zamjene računajući i rezervnog vratara. Za ‘nebesko-plave’ igrali su Kristić, Ivanišević, Baran, Raguž, Lipotić, Mušić, Torbarina, Glavinić, Jurić, Nemec, Lekaj, Sarić, Veraja i Petrušić.

U idućem kolu u Dubrovnik stiže NK Primorac iz Biograda.