Petrunjela Pavić sedma na Europskom kupu u Austriji

0

Ovaj vikend se u Leibnitzu (Austrija) održava jaki Europski kup na kojemu sudjeluje 580 juniora iz 39 zemalja sa tri kontinenta.

Judo klub Dubrovnik 1966 predstavlja 5 natjecatelja, a prvog dana natjecanja su to bile Anđela Violić (-70) i Petrunjela Pavić (-78).

Petrunjela Pavić je pobjedila predstavnice Rumunjske i Kazakhstana te je poražena od reprezentativki Njemačke i Velike Britanije. Petrunjela je završila natjecanje na 7.mjestu te tako nastavila sa dobrim rezultatima u juniorskom uzrastu, jer je već na otvaranju sezone osvojila medalju na Europskom juniorskom kupu u Sarajevu.

Anđela Violić je ovom prilikom poražena u 1.kolu od predstavnice Gruzije te nije imala repasaž. Danas na stručnjaču izlaze Bruna Bilić, Ardian Sufaj i Luka Violić.