PROSUDITE SAMI Je li BŠK Zmaj oštećen na Lapadu?

0
Dvojbena situacija iz 21. minute; glavni sudac Josip Zec ovaj duel okarakterizirao je kao prekršaj za najstrožu kaznu.. | FOTO Davor Lopin

Utakmica GOŠK Dubrovnik 1919. i BŠK Zmaj završila je uvjerljivom pobjedom domaćina 3:1 (2:0). Susret je obilježila situacija u 21. minuti kada je glavni sudac utakmice prekršaj nad Baldom Cicijeljom okarakterizirao za najstrožu kaznu.

U nastavku članka fotografije spomenutog duela pa prosudite sami je li sudac Josip Zec ispravno postupio, dosudio kazneni udarac za Dubrovčane i potom dodijelio crveni karton Domagoju Perici. Dosuđeni jedanaesterac je zasigurno usmjerio cijeli tijek utakmice..

Treba istaknuti da su gosti nakon dosuđenog kaznenog udarca protestirali te nisu pet minuta htjeli nastaviti s utakmicom…