PRVENSTVO ŽUPANIJE Luka Gašpar i Nebojša Marinović najbolji par, Damir Knego prvak u preciznom izbijanju

0
PRVENSTVO ŽUPANIJE Najbolji u preciznom izbijanju
Image Map

Luka Gašpar i Nebojša Marinović članovi BK Ploče postali su prvaci Županije u disciplini parovi, dok je Damir Knego član BK Župe Dubrovačke županijski prvak u preciznom izbijanju.

Gašpar i Marinović su u finalu bili bolji od Markice Dodiga i Dubravka Dražete članova BK Metković i oni su izborili plasman na završnicu prvenstva Hrvatske u ovoj disciplini koja će se održati 09.12.2017. u Pazinu i Buzetu.

Treće mjesto osvojili su Nedjeljko Marušić i Mile Boras članovi BK Pruda, a 4. mjesto su izborili braća Ivo i Vlaho Butrica članovi BK Rijeka.
20171129_195715

Image Map

Veliko iznenađenje u preciznom izbijanju napravio je Damir Knego član BK Župa Dubrovačka koji je postao županijski pobjednik u ovoj disciplini. Knego je izborio plasman na završnicu prvenstva Hrvatske koja će se održati 10.12.2017. u Poreču.

Drugo mjesto osvojio je Stijepo Violić (BK Župa Dubrovačka), 3. mjesto Velinko Taslak također član BK Župa Dubrovačka, dok je četvrti Nedjeljko Stipeljković član BK Faraona iz Trpnja.

REZULTATI I PLASMANI
ČETVRTFINALE
Paulino Hendić, Nino Čović (Hidroelektrana) – Markica Dodig, Dubravko Dražeta (Metković) 5:6

Stijepo Violić, Mato Bekić (Župa Dubrovačka) – Ivo Butrica, Vlaho Butrica (Rijeka) 4:13
Nedjeljko Marušić, Mile Boras (Prud) – Božo Žmirak, Stijepo Memunić (Torcida Osojnik) 12:5

Luka Gašpar, Nebojša Marinović (Ploče) – X

POLUFINALE
Nedjeljko Marušić, Mile Boras – Luka Gašpar, Nebojša Marinović 1:9

Markica Dodig, Dubravko Dražeta – Ivo Butrica, Vlaho Butrica 13:6

ZA 3. MJESTO
Nedjeljko Marušić, Mile Boras – Ivo Butrica, Vlaho Butrica 13:10

FINALE
Markica Dodig, Dubravko Dražeta – Luka Gašpar, Nebojša Marinović 5:9

POREDAK PAROVI
1. Luka Gašpar, Nebojša Marinović (Ploče)
2. Markica Dodig, Dubravko Dražeta (Metković)
3. Nedjeljko Marušić, Mile Boras (Prud)
4. Ivo Butrica, Vlaho Butrica (Rijeka)
5. Paulino Hendić, Nino Čović (Hidroelektrana)
6. Božo Žmirak, Stijepo Memunić (Torcida Osojnik)
7. Stijepo Violić, Mato Bekić (Župa Dubrovačka)
Poredak precizno:
1. Damir Knego (BK Župa Dubrovačka)
2. Stijepo Violić (Župa Dubrovačka)
3. Velinko Taslak (Župa Dubrovačka)
4. Nedjeljko Stipeljković (Faraon)
5. Mile Boras (Prud)
6. Antun Lučić (Hvidra Gromača)

Odgovori