PRVI PORAZ Bellevue izgubio ali i dalje ostao na prvom mjestu!

0
Jozef Hrošik s tri pogotka bio je najraspoloženiji u redovima Bellevuea | FOTO Davor Lopin

Vaterpolisti Bellevuea doživjeli su prvi ovosezonski poraz u 1. B vaterpolo ligi. Na gostovanju kod Galeba u Makarskoj dubrovački vaterpolisti poraženi su rezultatom 9:8 (2:1, 3:2, 2:1, 2:4).

Bila je to potpuno zaslužena pobjeda domaćina koji je u drugoj dionici imao 5:3, a potom krajem treće četvrtine i četiri pogotka razlike (7:3). Bellevue je u trećoj četvrtini ostao bez Tonija Paskojevića i Bruna Vranješa zbog tri isključenja, međutim unatoč velikom nedostatku uspio je doći do 7:5.

Dvije minute prije kraja domaćin je imao 9:6, a Bellevue je do kraja postigao dva pogotka za konačnih 9:8.

Pod vodstvom Marka Ivekovića za Bellevue su igrali Antonio Vukojević, Miho Lončarić, Ivan Jurić, Toni Paskojević (2), Petar Pejić, Leo Cukrov (1), Jozef Hrošik (3), Emilio Tullio, Leo Bogdanović (1), Nikola Sršen, Bruno Vranješ, Toni Sambrailo(1), Antun Knez i Maro Gigović.

Unatoč ovom porazu Bellevue je ostao na prvom mjestu u poretku s tri bdoa prednosti upravo nad Galebom iz Makarske. U idućem kolu Bellevue dočekuje Zagreb, a u posljednjem odlazi u Sisak.