Ragusa nadigrala Zadar

0
ŽKK Ragusa - ŽKK Croatia 2006. | FOTO Davor Lopin
ŽKK Ragusa u 16.kolu A1 lige svladala je ŽKK Zadar rezultatom 62:49.
U prvom poluvremenu Zadranke su pružale vrlo dobar otpor domaćoj ekipi, ali nekoliko osobnih pogrešaka koštalo ih je rezultata pa je tako Ragusa na odmor otišla sa šest koševa prednosti.
Vrlo brzo, u trećoj četvrtini, Dubrovkinje su se udaljile na devet razlike. Tri minute nakon početka drugog poluvremena, skokom u napadu, kapetanica Raguse Katarina Popović zadobila je povredu koljena i do kraja susreta nije se vraćala u igru.
Ragusa je i u samoj završnici održavala igru na nivou i utakmicu privele kraju rezultatom 62:49.
Najučinkovitija igračica u redovima Raguse bila je Ina Marin s 27 koševa.
Za ŽKK Ragusu nastupile su: Katarina Popović, Romana Stojanović, Marta Erslan, Ina Marin, Katarina Zarač, Ana Haklička, Petra Stanković, Sara Žanetić, Anela Matić, Marija Kalauz