Rutinska pobjeda košarkaša Dubrovnika

0
Time out Dubrovnik (trener Željko Vreća) | FOTO Davor Lopin

Ostvarili smo očekivanu i na kraju rutinsku pobjedu. Na poluvremenu smo imali 14 koševa razlike, a moram istaknuti da sam veliku minutažu dao kadetima i juniorima koji su dali veliki obol prema pobjedi, rekao je Željko Vreća nakon pobjede nad KK Sveučilište u Zadru.

Dubrovački košarkaši sinoć su u Gospinom polju slavili rezultatom 82:71 (23:12, 20:17, 25:15, 14:27) te su i dalje u samom vrhu 2. Hrvatske košarkaške lige – južna skupina.

Antonio Petrović i Filip Vujičić postigli su po 21 koš, Ivan Marković dodao je 15, Stjepan Tešija (10), Husnija Habul i Božo Katić (4), Petar Koprivica (3), a po dva su dodali Ivan Vodopija i Josip Kušt. Još su u sastavu bili Petar Šeparović, Vlaho Šojka i Niko Stasjuk.

– U zadnjem kolu idemo u goste Solinu. Ako bude sreće i zdravlja trebali bi biti kompletni te se nadati nastavku pozitivnog niza, jasno će trener Željko Vreća.