SPORTSKI VIKEND Automobilizam, košarka, rukomet, futsal…

0
Image Map

Prvi vikend mjeseca listopada donosi nam mnoštvo sportskih događaja u gradu Dubrovniku. U nastavku donosimo popis utakmica koje ne smijete propustiti pogledati. Čak četiri sportska događaja, od 16 do 20.30 sati, na rasporedu su u subotu u dvorani Gospino polje…

SUBOTA, 07. LISTOPADA

DUBROVAČKA REGATA 2017. | ELAFITSKI AKVATORIJ

Image Map

NAGRADA DUBROVNIKA, 17. MEMORIJAL ‘ŽELJKO ĐURATOVIĆ’
Staza Komolac – Brgat (Međunarodno natjecanje, Prvenstvo Hrvatske, kategorija I
Prvenstvo Hrvatske povijesnih vozila, Prvenstvo AFCG, Prvenstvo HAKS Regije JUG)

08.00 – 10.30 Verifikacija dokumenata i tehnički prijam vozila
08.00 – 08.45 Grupa N i PHPV
08.45 – 09.30 Grupa A i Kup
09.30 – 10.30 Grupa E1/GT/ST/WRC
11.00 1. sjednica Sportske komisije
11.30 Objave startne liste treninga
11.45 Obvezni sastanak s vozačima
12.30 Službeni trening 1 i 2
– 15 minuta po završetku 2. treninga 2. sjednica Sportske komisije
Objava startne liste utrke

A-1 LIGA, 2. KOLO | SD ‘GOSPINO POLJE’ | 16 SATI
ŽKK Ragusa Dubrovnik – ŽKK Plamen Požega

HNLŽM – ‘JUG’ (pionirke) | 2. KOLO | IGRALIŠTE ‘GOSPINO POLJE’ | 16 SATI
ŽNK Ombla – ŽNK Donat Zadar

1. ŽUPANIJSKA FUTSAL LIGA | 1. KOLO | SD OŠ GRUDA | 16-21 SAT
RASPORED UTAKMICA

HNLŽM – ‘JUG’ (kadetkinje) | 2. KOLO | IGRALIŠTE ‘GOSPINO POLJE’ | 17 SATI
ŽNK Ombla – ŽNK Donat Zadar

HEP SUPER LIGA, 2. KOLO | SD ‘GOSPINO POLJE’ – DVORANA B | 17 SATI
STK Libertas Marinkolor – STK StaRR Varaždin

1. HRL – JUG, 2. KOLO | ‘SD GOSPINO POLJE’ | 18 SATI
RKHM Dubrovnik – RK Pećine Rijeka

REGIONALNA LIGA, 1. KOLO | BAZEN U GRUŽU | 19 SATI
VK Jug CO – VK Jadran Herceg Novi

1. HMNL, 1.KOLO | SD ‘GOSPINO POLJE’ | 20.30 SATI
Square Dubrovnik – Uspinjača Zagreb

NEDJELJA, 08. LISTOPADA

DUBROVAČKA REGATA 2017. | ELAFITSKI AKVATORIJ 

NAGRADA DUBROVNIKA, 17. MEMORIJAL ‘ŽELJKO ĐURATOVIĆ’
Staza Komolac – Brgat (Međunarodno natjecanje, Prvenstvo Hrvatske, kategorija I
Prvenstvo Hrvatske povijesnih vozila, Prvenstvo AFCG, Prvenstvo HAKS Regije JUG)

11.35 Svečano otvaranje utrke
12.00 – 18.00 Utrka 1 i 2
30 min. po završetku druge utrke objava privremenih rezultata i 3. sjednica Sportske
komisije
– po povratku vozača sa cilja podjela nagrada u Parku vozača
– 30 min. po završetku sjednice objava konačnih rezultata

HKL, 2. KOLO | SD GOSPINO POLJE | 14 SATI
ŽKK Ragusa – ŽKK Zadar

1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA | 5. KOLO | 16 SATI
RASPORED UTAKMICA

Odgovori