SQUARE (OPET) SLAVIO U SRCU METROPOLE Potopili Žutu podmornicu i upisali treću uzastopnu pobjedu!

0

Na startu drugog dijela 1. Hrvatske malonogometne lige malonogometaši Squarea upisali su vrijednu pobjedu u Zagrebu. Momčad koju s klupe vodi trener Antun Bačić nadigrala je Uspinjaču rezultatom 4:1 (1:1).

Domaćin je prvi stigao u vodstvo (Ćirjak), međutim do odlaska na poluvrijeme Hrvoje Cvjetković pogađa za 1:1. U nastavku rapsodija igrača u crvenom plavom dresu!

Prvo je za veliki preokret pogodio mladi Andro Zarač, a nakon njega za 3:1 strijelac je Stjepan Rezo koji je neobranjivo pogodio u rašlje! Na visokih i konačnih 4:1 pogodio je Hrvoje Cvjetković…

Uz trenera Antuna Bačića i pomoćnika Mata Cvjetkovića, Square su do pobjede u Zagrebu predstavljali Turuk, Darrer, Cvjetković, Kuraja, Leovski, Primić, Tikvica, Džanković, Bevanda, Rezo, Zarač, Perić, Gašpar i Daničić.

Ovo je čak treća uzastopna pobjeda Squarea. U 10. kolu slavili su bez borbe protiv Albone Potpićan, a potom u 11. kolu upisali visoku pobjedu 4:0 također u Zagrebu kod Alumnusa.

Otvaranje drugog dijela sezone za prste polizat; treća uzastopna pobjeda – druga uzastopna u srcu metropole, peta prvenstvena i priključak s momčadima iz gornjeg doma, a što je najvažnije četiri boda viška ima ispred pretposljednje Uspinjače.

Nakon kompletnog 12. odigranog kola Square je skočio na osmo mjesto s osvojenih 15 bodova. U idućem kolu očekuje ga vrlo teška utakmica. U Dubrovnik stiže FC Osijek Kelme – momčad koja ima isti bodovni konto, međutim zbog  boljeg međusobnog omjera (pobjeda u Osijeku 3:2) drži sedmo mjesto u poretku. Šest momčadi će u play off, a upravo šesto mjesto drži Nacional koji ima samo bod više od Osijeka i Squarea, a koji je u drugi dio nastavka sezone ušao znatno oslabljen…

Uoči nastavka prvenstva Square već sutra igra Kup utakmicu osmine finala protiv MNK Petrinjčica u Petrinji.

Susret 13. kola 1. HMNL između Squarea i Osijeka igra se u petak, 24. veljače od 19 sati u dvorani Gospino polje!