Square prokockao 0:2: Dakić tri pogotka u osam minuta….

0
MNK Square - MNK Vinkovci | FOTO Davor Lopin

Malongometaši Squarea poraženi su u dalekom Osijeku rezultatom 3:2 (0:1). Iako u sastavu bez kapetana Hrvoja Cvjetkovića, Duje Reza i Tonija Bačića, Dubrovčani su sve do osam minuta prije kraja imali sve u svojim rukama…

Squarea je u vodstvo doveo Micevski u 16. minuti, a već u 26. minuti Mato Šimunović pogađa za 0:2! Taj je rezultat stajao na semaforu sve do 32. minute kada je Dakić pogodio za 1:2.

Nažalost po Square, Dakić je do kraja utakmice postigao još dva pogotka što je bilo dovoljno za veliki preokret i pobjedu domaćina 3:2.

Squareu je ovo šesti prvenstveni poraz iz 12 odigranih utakmica. U idućem kolu momčad Marinka Mavrovića očekuje novo i teško gostovanje; u subotu, 18. veljače od 18.30 sati gostuje kod Vrgorca!