SUPER VALE Proslavila rođendan uz 12 pogodaka!

0
Slavlje rukometašica Dubrovnika | FOTO Davor Lopin

U subotu je proslavila rođendan, suigračice su joj nakon utakmice poklonile tortu, a Valentina Orašinović je uzvratila tako što je još jednom bila najbolja u pobjedi rukometašica Dubrovnika u 8. kolu Druge lige – južna skupina.

Mlade Dubrovkinje su bile bolje od Hotela Makarska 26:25, a Orašinović se pobrinula za posljednja dva pogotka na susretu. Prvo je s dvije igračice manje izjednačila rezultat dvije minute prije kraja, a potom na ulasku u posljednju minutu realizirala sedmerac kojeg je izborila Ana Bačić.

ŽRK Dubrovnik igrao je u sastavu Pandža, Previšić 5, Šišić, K. Prkačin 1, Kurtela, Papić 1, A. Prkačin, Radulović, Majer, Vatović, Menalo, Bačić 5, Boto 2, Dabelić i Orašinović 12.

Bravo za igračice trenera Ante Dropuljića i četvrtu prvenstvenu pobjedu jer na najbolji mogući način zaključile su 2016. godinu što se tiče domaćih nastupa. Do kraja prvog dijela natjecanja još ih očekuje gostovanje u Zadru idući vikend.