‘Tisno’ je Dubi kod Jezera, ali (i dalje) nije kod Ustanika

0
Grgur Grgurević, predstavnik Dube Konavoske | FOTO Davor Lopin

Malonogometaši Dube Konavoske ipak nisu došli do novih bodova gostovanju kod MNK Jezera u Tisnom na otoku Murteru. Domaćin je slavio 6:2 (2:0) te tako stigao do svoje devete prvenstvene pobjede.

Duba se odlično držala prvo poluvrijeme. Prvi pogodak primila je u 18., a potom u 19. minuti za 2:0. U nastavku još dva pogotka domaćina, a na 4:1 smanjio je Maro Kalauz. Svega minutu nakon pogotka za 4:1, Jezera su u 38. minuti postigla dva pogotka za visokih 6:1 dok je za konačnih 6:2 postigao Romano Levanat.

Pod vodstvom Grgura Grgurevića, MNK Duba Konavoska igrala je u sastavu Kalauz, Dadić, Milković, Biočić, Levanat, Grgurević, Perić, Čupić i Kordić.

Duba je unatoč porazu i dalje ostala na pretposljednjem mjestu jer je Ustanik poražen na gostovanju kod Mejaša 3:1. Razlika između Ustanika i Dube i dalje je šest bodova. Momčad s Grude ima 14, a splitski sastav 8 bodova. Duba u idućem kolu dočekuje devetoplasirani Genius, a Ustanik dočekuje prvoplasirani Porto Tolero.

Duba će protiv Geniusa igrati u petak, 31. ožujka od 19.30 sati u dvorani OŠ Gruda.