TURNIR ‘SVETI MIHAJLO’ Čak 12 momčadi više nego prošle sezone!

0
Momčad Jakove izdrži - pobjednik prvog izdanja Turnira na male barice 'Sveti Mihajlo 2016.' | FOTO Davor Lopin, dbksport.com
Image Map

Sinoć je održan ždrijeb turnira ‘Sveti Mihajlo 2017.’ na terenu ispred crkve Sv. Mihajla. U ždrijebu se našlo rekordnih 45 ekipa što je za 12 ekipa više nego prošle godine.

Ukratko, imamo 8 skupina (A,B,C,D,E,F,G,H). Ekipe su raspoređene u 5 skupina po 6 momčadi i 3 skupine po 5 momčadi. Sistem je taj da se igra prvo po skupinama, a onda knockout sistem.

Kada se završe skupine 8 najboljih momčadi odnosno osam ekipa koje su prvoplasirane u skupinama idu direktno u 1/8 finala, a drugoplasirane i trećeplasirane momčadi idu u razigravanje za osminu finala. Sistem je već napravljen pa će to izgledati ovako:

Image Map

A2 – B3 (pobjednik ide na H1)
B2 – A3 (pobjednik ide na G1)
C2 – D3 (pobjednik ide na F1)
D2 – C3 (pobjednik ide na E1)
E2 – F3 (pobjednik ide na D1)
F2 – E3 (pobjednik ide na C1)
G2 – H3 (pobjednik ide na B1)
H2 – G3 (pobjednik ide na A1)

Turnir počinje sutra s početkom u 19:00 sati na terenu crkve Sv. Mihajla.

Na prvu utakmicu treba donijeti kotizaciju (600 kn), u slučaju da se ne može donijeti na prvu utakmicu mora se donijeti prije početka druge vaše utakmice jer ta ista utakmica neće početi u slučaju ne donošenja kotizacije – stoji u objavi organizacijskog odbora turnira.

RASPORED UTAKMICA
Ponedjeljak 21.08.
19:00 Kamen ingrad – No name
19:40 RU Palace – C.b. Kiss
20:20 Evo nas opet – Kontra bek
21:00 Medvjedići dobrog srca – Strava team
21:40 Čokolino – Celtic bar Belfast
22:20 Konoba Peline – NKNA Libertas

Utorak 22.08.
19:00 C.b. Arka – Restoran Buono
19:40 BALR – Lapad
20:20 Čičimak – STOR
21:00 Tetovo foxes – Trgovina butjerić lopov d.o.o.
21:40 Kono – Kumovi
22:20 Jakove izdrži – Westfallen

Srijeda 23.08.
19:00 Čokolino – NKNA Libertas
19:40 Bočica – Atalanta bergamo
20:20 Evo nas opet – C.b. Kiss
21:00 Medvjedići dobrog srca – BALR
21:40 All in – Acunja
22:20 Rokijevi anđeli – Borussia Monchengladbach

Četvrtak 24.08.
SLOBODAN DAN

Petak 25.08.
19:00 Bootcamp Dubrovnik – 23
19:40 Crveni patuljak – Vitoria Guimares SC
20:20 Totalni promašaj – C.b. Ludwig
21:00 Autoklub Dubrovnik racing – C.b. the Cop
21:40 Gromača – Dominium travel
22:20 C.b. Puls – Mnk Bolje ne znamo

SKUPINE SV.MIHAJLO 2017.

GRUPA A

1. Evo nas opet
2. Kontra bek
3. Caffe bar Kiss
4. RU Palace
5. Rokijevi anđeli
6. Borussia Monchengladbach

GRUPA B

1. Čokolino
2. Celtic bar Belfast
3. NKNA Libertas
4. Konoba Peline
5. All in
6. Acunja

GRUPA C

1. Kamen ingrad
2. No name
3. Caffe bar Arka
4. Restoran Buono
5. Bočica
6. Atalanta bergamo

GRUPA D

1. Medvjedići dobrog srca
2. BALR
3. Strava team
4. Lapad
5. Čičimak
6. STOR

GRUPA E

1. Kono
2. Kumovi
3. Tetovo foxes
4. Trgovina Butjerić lopov d.o.o.
5. Jakove izdrži
6. Westfallen

GRUPA F

1. Mnk Bolje ne znamo
2. Caffe bar Puls
3. Gromača
4. Dominium travel
5. Teća united

GRUPA G

1.Totalni promašaj
2. Caffe bar Ludwig
3. Autoklub Dubrovnik racing
4. Caffe bar the Kop
5. Direct booker

GRUPA H

1. Bootcamp Dubrovnik
2. 23
3. Crveni patuljak
4. Vitoria Guimaraes SC
5. Caffe bar Olloa

Odgovori