VEČERAS NASTAVAK TURNIRA NA MONTOVJERNI Donosimo novi raspored utakmica

0

SEAT1Sinoć se na Montovjerni nije igralo poradi loših vremenskih uvjeta, a danas se turnir nastavlja po redovnom programu – danas se igraju sve utakmice koje su trebale biti na rasporedu u petak, 22. lipnja.

Večeras sve kreće utakmicom u 19 sati između momčadi El Toro – Teća united, a nastavlja se prema rasporedu: 19.50 Ombla – Acuna, 20.40 C. b. Puls – Nunca, 21.30 Montovjerna – Rekreativci, 22.20 Monta – Hajduk Rašica.

Zbog odgode jučerašnjeg dana sve su se utakmice pomaknule za jedan dan pa je sukladno tome izašao i novi raspored:

Image Map

Nedjelja, 24. lipnja: 19 sati Brkati slonovi – C. b. Ludwig, 19.50 Totalni promašaj – SC Čibača, 20.40 Šteta para – Šulemu na zarubu, 21.30 Šipčine – Stom. ord. Korda, 22.20 Ura Nage – Crvena funjestra

Ponedjeljak, 25. lipnja: 19.00 Babin kuk – Halo net, 19.50 C. b. Belfast – Stipu ga nime, 20.40 Kontroverzno – Medvjedići dobrog srca, 21.30 C. b. Time out – Libonas, 22.20 Konoba Maestral – Crveni patuljak

Utorak, 26. lipnja – slobodan dan

Srijeda, 27. lipnja: 19.00 C. b. Ludwig – Evo nas opet, 19.50 Borusija – Brkati slonovi, 20.40 Hajduk Rašica – Montovjerna, 21.30 Bočica – Monta, 22.20 Atalanta Bergamo – Kontroverzno

Četvrtak, 28. lipnja: 19.00 Montovjerna – Bočica, 19.50 Rekreativci – Hajduk Rašica, 20.40 Teća united – Konoba Maestral, 21.30 Medvjedići dobrog srca – C. b. Time out, 22.20 Crveni patuljak – El Toro

Petak, 29. lipnja: 19.00 Acuna – Ura Nage, 19.50 Crvena funjestra – Ombla, 20.40 Stanica Gruž – C. b. Ludwig, 21.30 Evo nas opet – Borusija, 22.20 C. b. Time out – Atalanta

Subota, 30. lipnja: 19.00 Stom. ord. Korda – C. b. Puls, 19.50 Nunca – Šipčine, 20.40 Stipu ga nime – Babin kuk, 21.30 Halo net – C. b. Belfast, 22.20 Libonas – Medvjedići dobrog srca

Nedjelja, 01. srpnja: 19.00 Borusija – Stanica Gruž, 19.50 Brkati slonovi – Evo nas opet, 20.40 Bočica – Rekreativci, 21.30 Monta – Montovjerna, 22.20 Atalanta – Lebonas

Ponedjeljak, 02. srpnja: 19.00 C. b. Ludwig- Borusija, 19.50 SC Čibača- Šteta para, 20.40 Šulemu na zarubu – Totalni promašaj, 21.30 Kontroverzno – C. b. Time out, 22.20 Stanica Gruž – Brkati slonovi
Izrezak

SEAT

Odgovori