VK JUG CO Pobjeda u reprizi prošlogodišnjeg finala

0

Seniori Jug Croatia osiguranja uspješno su otvorili novu sezonu Regionalne lige pobjedom nad prošlogodišnjim protivnikom u finalu Lige, Jadranom Carine, s 9:3 (3:1, 1:1, 2:1, 3:0).

Luka Lončar prvi je postigao pogodak u novoj sezoni nakon kojeg je slijedio i pogodak novog člana Juga CO, Vincenza Renzuta. Jadranaši se vraćaju pogotkom Ukropine, ali ne za dugo. Do kraja prve četvrtine Maro Joković iz peterca, kojeg je zaradio Lončar, postiže Jugov 3 pogodak. Druga i treća četvrtina prošle su u izjednačenom tonu, gol za gol.

Posljednju četvrtinu otvara Renzuto pogotkom za +4 (7:3). Do kraja Jugaši nisu dozvolili da lopta prođe iza leđa Marka Bijača koji je na današnjoj utakmici skupio 7 obrana, dok su Joković i Fatović po jednom zabijali za konačnih 9:3.

Listu strijelaca predvodili su Maro Joković i Vincenzo Renzuto s 3 pogotka dok su Loren Fatović, Luka Lončar te Hrvoje Benić po jednom matirali Slavena Kandića na vratima Jadrana Carine, piše na službenog stranici Juga.